Využijte výhodné půjčky do výplaty zcela zdarma

Půjčit si co nejvýhodněji by měl být rozhodně sen každého, kdo uvažuje o půjčce. I když dlouho niobu byly upřednostňovány především banky, je třeba říci, že to nejsou jenom ony, kdo dnes dokáže nabídnout nejvýhodnější úrokové sazby. Ty dnes lze vypátrat i v nebankovním segmentu. Konkrétně potom v podobách, jaké nabízí první půjčka zdarma. Jedná se o možnost, v rámci které můžeme mít jistotu, že nezaplatíme za daný úvěr ani korunu navíc. Co totiž rozhodně není žádnému žadateli naúčtováno, to je:

  • Úrok
  • RPSN
  • Poplatky

Kdy je možné danou půjčku získat? Než se podíváme na konkrétní možnosti, které na našem trhu existují, nesmíme zapomenout ani na informace o tom, kdy může být daný úvěr získán. Jednou z podmínek je to, že to musí bát naše úplně první žádost u daného poskytovatele. Dále je podmínkou to, že si musíme vzít maximálně takovou částku, na kterou se tato akce vztahuje. Někdy můžeme být omezeni i termínem splatnosti, což ale není vždy obvyklé. Nic více už nutné není, což je pro mnoho lidí velké plus. A kdo jsou ti poskytovatelé, kteří nám vyhoví?

Zaplo

Tento poskytovatel je díky celkem masivní reklamní kampani poměrně známou a za dobu svého působení i prověřenou možností, jakou dnes můžeme zvolit. Pokud se podíváme na základní charakteristiku společnosti Zaplo, tak nám může nabídnout částku ve výši až 20 000 Kč, kterou si můžeme vzít až na dobu jednoho měsíce. Samozřejmě s možností prodloužení daného termínu.

Jelikož vás jistě zajímá možnost nejvýhodnější, podívejme se na ni. I zde platí, že půjčku můžete mít až na nejkratší dobu, tedy třiceti kalendářních dní. A kolik je možné si půjčit, abyste ji získali zcela zdarma? Nejnižší sumou je částka 1 000 Kč, zatímco tou nejvyšší poměrně příjemných 8 000 korun českých. Ty lze využít libovolně, protože jde o půjčku neúčelovou.

Kredito24

Ani tento poskytovatel není nijak neznámý, a to jak pro svou delší dobu působení na našem trhu, tak i pro několik reklamních kampaní, které proběhly hlavně online. Jako žadatelé si můžete půjčit až 15 000 korun českých, a to na dobu celých třiceti dní. Takto vypadá klasická nabídka společnosti Kredito24. Nezapomínejme na to, že potěší i celková jednoduchost získání, kdy jako žadatelé získáme peníze:

  • Bez registrů
  • Z pohodlí domova
  • Na cokoliv

Co vás jistě nejvíce zajímá, to je možnost půjčit si zcela zdarma. I ta samozřejmě existuje a musíme o ní říci, že je také poměrně zajímavá. I když ne tolik, jako u předchozího poskytovatele. Kdo má zájem o bezúročnou půjčku, ten si může požádat maximálně o sumu 5 000 korun českých.  Jakákoliv vyšší suma je již zpoplatněna klasickou úrokovou sazbou.

Japonská půjčka

Tento třetí poskytovatel je označován jako nováček na trhu, a to proto, že v oblasti mikropůjček působí poměrně krátce. Na druhou stranu za ním stojí společnost Home Credit, což je zárukou spolehlivost a kvality. Klasická nabídka je spojena s možností půjčit si sumu ve výši až 15 000 korun českých. A to jednoduše, rychle a také online.

I tento poskytovatel ale nabídne možnosti spojené s tím, že lze získat peníze zcela zdarma, bez poplatků, úrokových sazeb a čehokoliv dalšího. Výhodou je to, že si lze půjčit libovolnou sumu, pokud na ni v rámci ověření dosáhneme. Když ji vrátíme do dvou týdnů, je jistotou, že ji získáme zdarma. Zde však systém funguje lehce jinak – je třeba půjčku vrátit i se všemi poplatky, které nám jsou do dalších čtrnácti dní vráceny na bankovní účet. U výše jmenovaných možností je postup výrazně jednodušší, jelikož u nich platí, že vracíme přesně takovou částku, která nám na bankovní účet přišla. Nezaplatíme navíc tedy ani jednu jedinou korunu, stejně jako nebudeme muset skutečně na nic čekat.

Foxy_ / Pixabay