VATAonline – půjčka do výplaty

VATAonline – půjčka do výplatyNarazili jste na finanční problém? Potřebujete vyřešit krátkodobé finanční potíže a přemýšlíte, kam byste si mohli zajít pro půjčku? Krátkodobé nebankovní půjčky získáte i od českého poskytovatele VATAonline, který je vám k dispozici pomocí internetových služeb. Vyřešte své problémy s penězi jednoduše online a ušetřete čas i výdaje za cestu do banky!

Výše půjčky: Až 4 999 Kč, pro dlouhodobé a ověřené klienty až 8000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatel musí mít zdroj příjmů – zaměstnání, živnost, důchod  nebo peněžitou pomoc v mateřství. Příjem musí činit minimálně 10 000 Kč čistého za měsíc. Příjmy musíte doložit. Nepůjčuje se osobám na rodičovské dovolené! Není možné mít dluhy po splatnosti – kontroluje se registr dlužníků! Po registraci budete telefonicky kontaktováni k prověření některých údajů.

Na co si mohu půjčit: Jde o bezúčelovou půjčku, na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: Jestliže splatíte půjčku předčasně, bude vám vrácen přeplatek za úročení dnů, o které bylo placení kratší. Musíte vlastnit bankovní účet, ze kterého pošlete registrační poplatek ve výši 1 Kč.

Ručení: Nevyžaduje se ručení ani zástavy.

Výše úroku: Úroky ve formě poplatků za půjčku podle počtu dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává na internetových stránkách společnosti. Zde vyplníte online formulář a kliknutím odešlete ke zpracování.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se odesílají ihned po schválení, žádost o krátkodobou online půjčku je zpracována do 15 minut. Peníze budou na účtu v případě, že máte účet u těchto bank: Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio banka. V ostatních případech dorazí druhý den.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je velmi rychle vyřízena online způsobem. Nečeká vás žádné složité registrování a papírování. Jestliže nedosahujete požadovaného příjmu, bude vám sděleno maximum možné půjčky.