Umožní GEmoney internet banka přihlásit se i nám?

Spravovat náš účet pomocí internetového bankovnictví je možností, jak mít nejenom správu nad našimi penězi, ale také jak mít možnost jednoduše a rychle realizovat všechny platební příkazy. I proto nám umožní GEmoney internet banka přihlásit se na účet nejenom prostřednictvím notebooků nebo počítačů, ale umožní nám to třeba i pomocí tabletů, stejně jako našich chytrých telefonů. Navíc daná aplikace přináší hned několik klíčových výhod, mezi které se řadí:

  • Rychlá a jednoduchá komunikace
  • Jednoduchá obsluha
  • Bezpečná komunikace
  • Nízká cena

Proč umožní GEmoney internet banka přihlásit se každému?

Samozřejmě z toho důvodu, abychom dostali možnost jednodušší a efektivnější správy našeho účtu. Díky tomu ušetříme nejenom peníze, ale ušetříme také mnoho času, nebo starostí. Stačí se totiž jenom jednoduše přihlásit a už můžeme zadávat třeba příkaz k úhradě, stejně jako příkaz trvalý. Navíc vše je maximálně jednoduché a bezpečné, což celkově přispívá k tomu, proč tuto alternativu zvolit. I proti ji samozřejmě můžeme doporučit i my.

Tip pro čtenáře: Pokud účet u dané banky máte, umožní GEmoney internet banka přihlásit se i vám. Stačí si pouze daný přístup aktivovat, a to na pobočce.

Jaké funkce nám jsou k dispozici?

Při mapování této možnosti a toho, co vlastně nabídne, je určitě důležité nezapomenout také na to, jaké funkce jsou k dispozici a co všechno můžeme využívat. Základem je samozřejmě schvalování plateb, a to jednorázových i trvalých. Stejně tak ale máme možnost jednoduchým způsobem spravovat naše výpisy, které si v elektronické podobě zobrazíme a můžeme se tak podívat na vše, co bylo za daný měsíc na našem účtu realizováno.

Poměrně zajímavou funkcí je určitě GE Money Manager. Pokud je tento modul něčím charakteristický, tak zcela určitě tím, že nabídne efektivní správu našich financí. Ostatně samotná banka o něm říká: „GE Money Manager je souborem několika užitečných nástrojů, které Vám umožní sledovat své příjmy a výdaje roztříděné podle kategorií nebo si posvítit na své budoucí úspory. Všechny informace se navíc zobrazí v přehledných grafech a tabulkách.“

Potěší i funkce pro podnikatele

Správa účtů tímto způsobem ale není určena jenom pro běžné klienty z řad soukromých osob. Tato možnost je určena také pro firemní klientelu. I té může banka nabídnout hned několik zajímavých výhod. Mezi hlavní určitě patří možnosti exportů a importů. Lze tak vcelku jednoduše a rychle využít data, která nahrajeme do našeho účetního systému. Vše ale funguje také naopak, a to ve chvíli, kdy chceme zadat potřebné platby, a tak je jednoduše neimportujeme a schválíme. To se hodí třeba ve chvíli, kdy přijímáme velké množství plateb a manuální kontrola by byla velmi zdlouhavá a samozřejmě i výrazným způsobem složitá.

Internetové bankovnictví GE Money bank
Využíváte internetové bankovnictví GE Money bank?