Tommy Stachi – Rychlá půjčka 3000 Kč

Do výplaty zbývá ještě několik dní a vy nemáte na pokrytí základních životních potřeb? Potřebujete jen pár tisícovek na jídlo pro rodinu, nebo na jiné menší výdaje? Rychlá půjčka peněz se běžně dá získat u nebankovních společností během chvíle. Nemusíte tak čekat několik dní, kdy už nebude třeba tento problém řešit. Tři tisíce korun vám poskytne i společnost Tommy Stachi, která se specializuje na menší sumy.

Rychlá půjčka do 3000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan České republiky, který má věk od 21 do 70 let. Požadavkem je i dostatečný příjem na splátku. V případě, že jste zatíženi exekucí, nemusíte se o půjčku pokoušet – nebude vám poskytnuta. K vyřízení půjčky potřebujete dva doklady totožnosti a potvrzení o vašem průměrném měsíčním příjmu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení je měsíční – posíláte každý měsíc dohodnuté splátky. Půjčka se dá splatit kdykoliv předčasně. Neúčtují se za to žádné sankce a poplatky.

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Výše úroku: Celková suma včetně poplatků (úroků) se oznamují v závislosti splácecí době.  Celkovou částku se dozvíte předem.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku 3000 Kč od Tommy Stachi si lze sjednat přímo na pobočce v hotelu Olšanka. Jde o druhé patro, na adrese Táboritská 1000/23, Praha 3 – Žižkov. Není nutné se nijak předem objednávat, postačí návštěva v provozní době.

Rychlost poskytnutí peněz:  Půjčka bude vyplacena po podepsání smlouvy v hotovosti – okamžitě na pobočce. Peníze získáte cca během deseti minut.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je k dispozici bez poplatků předem za vyřízení. Sjednává se na pobočce, což umožňuje okamžitou výplatu peněz hotově. Ke každému klientovi se přistupuje individuálně. Půjčka se splácí měsíčně a je možné ji zcela zaplatit předčasně bez sankcí. Poskytuje se bez ručitelů.

Zajímá nás