Tommy Stachi – Půjčka na cokoliv

tommy-stachi1Říkáte si, že vás už může zachránit jenom půjčka? Peníze jsou skutečně stále potřeba a většinou se jich nedostává než naopak. Jestliže vám chybí několik tisícovek do výplaty, potřebujete nakoupit nové elektrospotřebiče, zaplatit školné pro děti, nebo trochu zmodernizovat část domu – půjčka na cokoliv je vám plně k dispozici. Jednou z rychle poskytovaných půjček je i od společnosti Tommy Stachi.

Výše půjčky: Od 3000 Kč do 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou dopřát zaměstnanci, senioři a živnostníci. Zaměstnanci musí dokládat dva dokumenty o své totožnosti, výplatní pásku za poslední měsíc, pracovní smlouvu a též výpis z účtu s výplatou za poslední měsíc. Živnostníci rovněž předloží dva doklady totožnosti. Dále se připraví živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok, vydané faktury za poslední dva měsíce a nesmí chybět ani výpis z účtu za uplynulé dva měsíce. Senioři mohou zažádat půjčku, když předloží dva doklady totožnosti a doklad, který pojednává o výplatě důchodu za uplynulý měsíc.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je umožněna v termínech 12 nebo 18 měsíců pro nové klienty. V případě opakované půjčky je doba splatnosti zvýšena na maximálně 24 měsíců.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitele, pro půjčky do 100 000 Kč není potřeba ani zajištění

Roční úrok: Výše částky, kterou zaplatíte celkem se oznamuje při zřizování půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je možná zařídit na pobočce a online. Při online žádosti stač vyplnit připravený webový formulář. Posléze za vámi přijde kurýr a dojde k podpisu smlouvy.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze rychleji získáte osobně v hotovosti na pobočce, hned po podpisu smlouvy. Peníze tedy budete mít maximálně do 30 minut. Při vyřizování online způsobem je třeba zaslat potřebné podklady. Jakmile dojde ke schválení, návštěvě kurýra a podpisu smlouvy, budou hned následující den poslány peníze na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčky jsou jasné a mají srozumitelná pravidla. Půjčku získáte a cokoliv a nemusíte udávat účel. Nejsou zde žádné skryté poplatky. Nesháníte ručitele a při posuzování se nemusíte obávat nahlížení do registru dlužníků – nezkoumají se.