TGI Money – Hypopůjčka

Máte dostatek financí, nebo se marně snažíte našetřit na konkrétní zboží nebo službu? Možná by stálo za to zvážit, zda si raději nepůjčit peníze a posléze se zabývat splácením. Vysněné budete mít již doma nebo zařízené a budete se cítit pohodově. Pomocí půjček se můžete vypořádat i s finančními závazky, které nestačíte plnit včas a zbytečně vám narůstají. Hypopůjčka TGI Money vám může přinést peníze do částky až několika miliónů.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – na základě ceny zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat jedinci, kteří mají k dispozici nemovitost, kterou mohou dát do zástavy. Zastavovaná nemovitost nemusí však být vlastnictvím žadatelů. V den termínu doplacení celé půjčky nesmí být žadatelé o půjčku starší než ve věku 65 let. Doba splatnosti se určuje na základě vašeho věku.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je umožněno na dobu od pěti do dvaceti let. Hypopůjčka Standard se splácí předem určenými anuitními splátkami – od pěti do deseti let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou pouze minimální splátku a vy se ve splácení řídíte svou finanční situací – tedy můžete platit i více než dané minimum. Díky vyšším splátkám si snižujete náklady, nebo si  děláte rezervy na doby, kdy budete naopak peníze postrádat.

Poplatky: Půjčka je k dispozici bez poplatků předem za posouzení a vyřízení. Neplatí se ani za odhad nemovitosti.

Ručení: bez ručitelů, ale je nutné zástavní právo na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se na základě dohodnuté doby splácení a konkrétní výše půjčky.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku je možné požádat díky kontaktu na telefonické centrum. Jakmile zavoláte, budete spojeni s odpovědnými pracovníky společnosti a ti se s vámi dohodnou konkrétně. Potom za vámi přijde regionální obchodní zástupce a projedná podrobnosti půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze dostanete po vyřízení půjčky.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá využít libovolně – na cokoliv chcete. Nemusíte se starat o shánění ručitelů, protože půjčka je zajišťována zástavou na nemovitost. Hypopůjčka se dá splácet dlouho – až dvacet let. Neplatíte žádné poplatky předem a neplatíte ani za odhad nemovitosti. Nemovitost k zastavení nemusí být ve vašem vlastnictví.

 

Hypopůjčka
ignatov / Pixabay