Spotřebitelský účelový úvěr

Myslíte si, že je právě nyní nejlepší čas na půjčku? Nechcete šetřit, ale přesto hrozně moc toužíte po novém nábytku do obývacího pokoje, po nové rekonstrukci koupelny, po novém autě, zahradním domku nebo dokonce bazénu do zahrady, kde hodláte relaxovat po perných dnech? Nic není nemožné, půjčky se poskytují v různých výších. U Oberbank si můžete zajistit účelový spotřebitelský úvěr.

Výše půjčky: od 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: K vyřízení spotřebitelského účelového úvěru budete jako žadatelé potřebovat založený privátní účet u Oberbank, a to v délce trvání minimálně tří měsíců. Tento účet musí být pravidelně zásoben platbami z vašich příjmů. Při podání žádosti vyplníte údaje o vašem zaměstnání.

Dále budete dokládat příjem a výdaje na domácnost. Při posuzování se nahlíží do registru dlužníků, nepřipouští se tedy žádné dluhy ve splácení nebo zpoždění v platbách apod.

Na co si mohu půjčit: Úvěr se poskytuje jako účelový. Půjčit se dá na určenou věc nebo službu, i několik věcí a služeb.

Splatnost půjčky: Od jednoho roku do 5ti let. Splátky se musí pokrývat pravidelnými měsíčními úložkami podle dohody.

Poplatky: Spotřebitelský úvěr účelový je spojen se zaplacením poplatku za zpracování ve výši 1% z výše úvěru, minimálně však půjde o 1 000 Kč. Ještě zaplatíte vedení úvěrového účtu 50 Kč za každý měsíc. V případě, že budete chtít podat žádost o změnu smluvních podmínek, bude vám počítáno 0,2 – 1 %, minimálně ale 200 Kč.

Ručení: bez ručitelů, ale na úvěru mohou figurovat spolužadatelé – manžel/manželka

Roční úrok: Bude sdělen až po kontaktování banky.

Možnost sjednání půjčky: Spotřebitelský účelový úvěr se dá získat na pobočkách Oberbank, kde se stačí domluvit na schůzce s jedním z bankovních poradců. Posléze dojde ke sdělení, co všechno budete potřebovat ke své žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po doložení veškerých dokumentů a po podpisu smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Lze si zajistit půjčku i na vyšší sumy. Splatnost půjčky je možná až na dobu pěti let. Splátky se platí měsíčně. Peníze dostanete na účet u Oberbank nebo proplacením konkrétní věci/služby.

Spotřebitelský účelový úvěr
ptra / Pixabay