Sberbank kontokorentní úvěr

Potřebujete si vytvořit nějakou stálou finanční rezervu? Chcete mimořádně více peněz a nikdo z příbuzných vám je nepůjčí? Rádi byste požádali o finanční pomoc a vyrovnali se tak s momentální finanční tísní? Jestliže se nacházíte mezi klienty Sberbank, stačí mít zde zřízený běžný účet a máte možnost si požádat o vyřízení kontokorentního úvěru. Částka bude předem určena a tu si pak můžete začít čerpat dle libosti.

POZOR: Ve sjednaném období se musíte dostat do plusu a dále zase můžete čerpat podle libosti do určené částky.

Výše půjčky: 5 000 až 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Sberbank kontokorentní úvěr je k dispozici žadatelům vlastnícím běžný bankovní účet u Sberbank.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není potřeba uvádět žádný důvod. Použití peněz závisí jenom na vás a je na neomezenou dobu.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá průběžně bezhotovostními platbami nebo vklady hotovosti přímo na běžný účet.

Poplatky: Počítejte s placením měsíčního poplatku za vedení kontokorentního účtu a poplatku za vedení běžného účtu. V případě uzavření některé z balíčkových smluv u Sberbank některou, budete mít započteny polatky za vedení kontokorentu ve smlouvě.

Ručení:bez ručitele a zástavy

Roční úrok: 18 % p.a., úroky se platí jenom z vyčerpané částky

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Sberbank kontokorentní úvěr se dá snadno sjednat na pobočkách Sberbank CZ. Také se můžete informovat na infolince 800 133 444 a použít kontaktní formuláře na webových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po sjednání kontokorentu budete mít peníze hned k dispozici. Finanční prostředky z půjčku budou na běžném účtu a využijete je k libovolným finančním transakcím – výběru, platebnímu příkazu, platební kartě.

Výhody půjčky od společnosti:  Finance navíc budete mít neustále k dispozici na svém bankovním účtu. Zaplatíte úroky pouze z vyčerpané částky. Tato finanční rezerva je na neomezenou dobu. Získáte výhodnou úrokovou sazbu a libovolné použití peněz..

Sberbank půjčka
Sberbank půjčka