Rychlá půjčka vás zbaví finančních nepříjemností

Nemusíte zrovna patřit k rozhazovačným lidem, přesto vás může nemile překvapit náhlé extra vydání peněz. Máte dostatečně naspořeno, anebo se budete muset poohlédnout po půjčce? Rychlá půjčka bude určitě dobrou volbou, protože můžete vše vyřešit třeba ještě dnes!

Rychlá půjčka bez registru

Půjčka Tommy Stachi se poskytuje jako krátkodobá finanční půjčka. Podmínky půjčky jsou přitom dané a srozumitelné, takže nedojde k pozdějším nejasnostem. Prostě vás nic nepřekvapí, pokud si smlouvu předem přečtete. Půjčky jsou k dispozici v různých výších, lze si půjčit několik tisícovek nebo desítek tisíc. Při posuzování žádostí o půjčku se nenahlíží do registrů dlužníků, což je výhodné pro všechny, kdo má nějaké resty ve splácení z minulosti.

Splácení a výše půjčky

I při úvěru do 100 000 Kč se nebude vyžadovat žádné zajištění. Ve společnosti Tommy Stachi můžete požádat o částky od 3 000 Kč do 100 000 Kč. Splatnost půjčky je možné nastavit v termínech 12 a 18 měsíců. Při opakovaném půjčení peněz vám umožní splácení až do 24 měsíců.

Klára F., Třebíč: Stalo se mi, že jsem nevyšla s výplatou a musela si půjčit několik tisíc. Vše proběhlo velice snadno a rychle. Nyní už mám vše doplaceno.

Jednoduchá žádost o půjčku

O půjčku Tommy Stachi si můžete požádat velice snadno, dokonce nemusíte chodit nikam na pobočku.

  • vyplníte online žádost na webových stránkách
  • po odeslání vyplněného formuláře vás budou kontaktovat zástupci firmy
  • online verze nabízí výběr z několika kategorií – půjčka pro zaměstnance, půjčka pro živnostníky, půjčka pro seniory
  • k vyplacení půjčky dojde buď na jedné z poboček společnosti, anebo se peníze přepošlou na váš bankovní účet – sami si vyberete možnost výplaty peněz
  • u půjčky pro seniory se vyplňuje, jestli pobíráte invalidní nebo starobní důchod vyšší než 10 000 Kč
Rychlá půjčka
geralt / Pixabay