Rychlá půjčka pro zaměstnance

Ani v případě, že jste zaměstnaní, nemusíte mít dostatek peněz na náhlé kalamity, finanční problémy, anebo na extra vydání, které má udělat druhému radost. Půjčení nemusí probíhat v okruhu příbuzných nebo kamarádů, kteří se většinou zdráhají nebo prostě sami nemají. Můžete se pokojně obrátit na některou z bank či nebankovní společnost. Půjčka pro zaměstnance je poskytována také společností Proma (http://www.promapujcky.cz/).

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka pro zaměstnance je určena pouze zaměstnaným jedincům. Pro obdržení zaměstnanecké půjčky Proma je nutné mít k dispozici kopii občanského průkazu, potvrzení o výši příjmu nebo důchodového výměru. Dále se vyžaduje kopie některého kontaktního dokladu – může se jednat o SIPO, účet za elektřinu, výpis z účtu v bance atp.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá získat jako bezúčelová, tedy peníze využijete na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení nebankovní půjčky je možné provádět po dobu 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení probíhá dle dohody, v pravidelných měsíčních splátkách. Jednotlivé splátky jsou jednoduše poukazovány převodem na bankovní účet společnosti Proma. V případě, že se postaráte o splácení včas a bez problémů, získáte nárok na automatický revolving. Pomocí revolvingu je možné si půjčovat další peníze už během splácení. Také máte možnost si zažádat o zvýhodněnou půjčku. Zdarma je možné si požádat o odklad splácení, jestliže se splní smluvní podmínky.

Poplatky: Půjčka je bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí podle výše půjčky a doby splácení. Přesné úročení vám prozradí finanční poradce firmy.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá sjednat pomocí infa, které získáte na kontaktní infolince společnosti, kde vám zodpoví veškeré dotazy. Také je umožněno si vyplnit online formulář na webových stránkách společnosti, který stačí následně odeslat kliknutím a poté vám bude vybrána nejvhodnější půjčka.

Rychlost poskytnutí peněz: Po dodání všech vyžadovaných dokladů dojde ke schválení. Po schválení se vypůjčená částka se odešle do 24 hodin na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Konstantní splátky během celé doby trvání půjčky, bez poplatku předem, peníze na cokoliv.

půjčka pro zaměstnance
stux / Pixabay