Quick půjčka – Qkonto

ID-100170992Rychlé peníze jsou pro vás jedinou variantou na vyřešení momentálních finančních problémů? Postačí vám několik tisícovek? Je jasné, že každého může potkat nějaká nepříjemná záležitost, kdy se bude muset vypořádat se zaplacením něčeho, co ani náhodou nečekal. Pokud ve svém okolí nenajdete nikoho ochotného vám půjčit, vyzkoušejte služby bank nebo nebankovních společností. Rychlou půjčku nabízí také Quick půjčka – Qkonto

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat každý zájemce se stálým příjmem ve výši alespoň 9 000 Kč. Půjčka je dostupná jak zaměstnancům, tak OSVČ, ženám na mateřské dovolené nebo důchodcům. Věk žadatelů je stanoven na minimum 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčku získáte jako neúčelovou – peníze využijete podle svého na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení je umožněno hotovostní nebo bezhotovostní formou. Čerpání půjčky je libovolné. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách.

Poplatky: Půjčka je vyřízena bez poplatků předem.

Ručení: Není třeba hledat osoby na ručení – ručitelé se nevyžadují. Nezastavuje se ani majetek.

Roční úrok: Výše úroků se odvíjí na základě vypůjčené částky a doby splácení.

RPSN: Očekávejte sazbu podle konkrétních podmínek, což zahrnuje dobu splácení, výši půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčka se vyřizuje na území celé České republiky.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka je běžně schválena okamžitě a rovněž dochází k vyplacení peněz ihned. Komplikovanější případy se posuzují o něco déle, ale i tak je posouzení a vyplacení peněz rychlé – čekací doba je dána do 24 hodin.   

Výhody půjčky od společnosti: Očekávejte rychlé vyřízení půjčky a rovněž rychlé vyplacení peněz. To vše bez zdlouhavého vyplňování papírů. Nekontrolují se registry dlužníků, je tedy dovoleno mít nějaké nesrovnalosti v placení půjček a úvěrů u bank a ostatních nebankovních společností.