Provident půjčka je vyřízena rychle a online

Nevíte, kam si skočit pro peníze v době, kdy máte dluhů až nad hlavu? Třeba vám zrovna pomůže z dluhů jiný dluh – půjčka, ktero budete poklidně splácet v dojednaných termínech a v daných výších splátek. Provident půjčka skutečně nemusí být žádnou představou o strachu, ale pomocí v době, kdy to potřebujete – stačí dodržet daná pravidla.

POZOR: Vybírejte si ověřené poskytovatele s jasně danými podmínkami ve smlouvě. Půjčky již dlouho poskytuje také Provident.

Výše půjčky: od 4 000 Kč do 80 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si jde vzít, jestliže patříte k osobám s trvalým příjmem. Při podání žádosti o půjčku se také vyžadují průkaz totožnosti a potvrzení o trvalém bydlišti. Nesmí chybět potvrzení o pravidelném příjmu. Můžete být také vyzváni k dodání potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – nejedná se o účelovou půjčku.

Potřebujete rychlou půjčku až do 50 000 Kč? Poslouží vám https://pujckadovyplaty.info/quick-pujcka-qkonto/

Splatnost půjčky:Doba splácení je možná na 45, 60 a 100 týdnů. Před poskytnutím půjčky budete obeznámeni s faktem, kolik je potřeba zaplatit celkem včetně stanovených poplatků. Nebudete překvapeni žádnými skrytými poplatky.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení žádosti o půjčku

Ručení: bez požadavků na ručitele a také bez dalšího zajištění

Roční úrok: Úroková sazba je závislá na konkrétním druhu půjčky, který si zvolíte. Je určena na základě splatnosti a na poskytnuté výši. Celková suma k zaplacení se dá jednoduše vypočítat pomocí online kalkulačky, kterou objevíte na stránkách společnosti Provident.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze provádět telefonickým způsobem, ale i online cestou – na webových stránkách společnosti. Oba způsoby jsou spojeny se snadným vyřízením. Po podání žádosti vás kontaktuje obchodní zástupce a dostaví se k vám domů či na dojednané místo.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte v hotovosti a na ruku už do několika hodin od schválení půjčky. Ve většině případů není problém obdržet peníze ve stejný den jako vyřízení, ale jde vždy o maximálně čas do 48 hodin. Obchodní zástupci fungují po celé ČR a chodí za klienty i o víkendech.

Peníze si lze nechat poslat i na váš bankovní účet, ale počítejte s tím, že bezhotovostní půjčka se vyplácí v termínu do třinácti dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Provident půjčka bude vyhovovat osobám s potřebou získat rychle a snadno extra peníze. Nebudete muset vyřizovat zbytečné papírování a peníze získáte hotovostně na ruku nebo převodem na své bankovní konto.

Provident půjčka
thephilippena / Pixabay