Proma – Zaměstnanecká půjčka

Zaklepaly vám na dveře bída s nouzí a nevíte, co dřív zaplatit? Neplacení vám může přinést skutečně velké problémy a možná by stálo za úvahu se poohlédnout po výhodné půjčce. Půjčky s jasně danými podmínkami vám mohou vyřešit peněžní problémy. Stačí dodržet dohodnuté splácení. Zaměstnanecká půjčka může být nabídnuta také nebankovní společností Proma Kladno, která poskytuje několik druhů půjček.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč

Kdo si může půjčit: Každý si může půjčit zaměstnaneckou půjčku Proma, pokud se jedná o plnoletou osobu a dodá kopii občanského průkazu, kopii kontaktního dokladu – SIPO, účet za elektřinu, výpis z účtu z banky apod. Je nutné doložit také originál potvrzení, kde bude výše příjmu či důchodový výměr.

Na co si mohu půjčit: Půjčku lze získat jako bezúčelovou – dá se použít na cokoliv.

Nemáte dostatek peněz a jste na mateřské či v důchodu? Využijte speciální půjčku https://pujckadovyplaty.info/ccs-finance-pujcka-pro-studenty-zeny-na-md-a-duchodce/

Splatnost půjčky: Splatnost u půjčky může být zvolena 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení probíhá díky pravidelným měsíčním splátkám v domluvené výši. Dohodnuté splátky se budou převádět na bankovní konto společnosti Proma. Jestliže budete půjčky splácet pravidelně a nebudete mít žádné potíže s dodržováním smlouvy, získáte nárok na automatický revolving.

Konkrétně se jedná o získání dalších peněz už během splácení – pokud si budete přát. Rovněž budete mít možnost mít zvýhodněnou půjčku – pokud vše splatíte bez upomínky. V případě dodržení smluvních podmínek je možné uskutečnit zdarma odklad splátek.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Výše úrokové sazby závisí na poskytnuté výši půjčky a na zvolené délce splácení. Konkrétní úroky budou sděleny finančním poradcem.

Možnost sjednání půjčky: O poskytnutí půjčky se za prvé informujtena kontaktní infolince 736 606 450, kde vám zodpoví vaše dotazy. Rovněž budete mít možnost vyplnit online formuláře na internetových stránkách společnosti. Pak se vybere nejvhodnější forma půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po dodání kompletní dokumentace potřebné k půjčce a po schválení se odesílají peníze do 24 hodin na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám se řadíkonstantní splátky platné po celou dobu splácení. Za sjednání a poskytnutí půjčky neplatíte žádný poplatek předem.

Zaměstnanecká půjčka
adnowak / Pixabay