Proč využívat Airbank přihlášení na účet?

Mnoho lidí, kteří využívají bankovní účty, nevyužívá internetové bankovnictví. To je samozřejmě velká škoda, jelikož se tím připravují o celou řadu možností, jak své finance mohou lépe, ale hlavně mnohem efektivněji spravovat. V rámci toho se pojďme podívat na to, proč využívat Airbank přihlášení na účet prostřednictvím internetu – tedy prostřednictvím právě internetového bankovnictví. Výhod je celá řada.

Jednoduchá a rychlá správa vašeho účtu

Tím nejdůležitějším je samozřejmě to, že v rámci internetového bankovnictví máte možnost svůj účet spravovat nejenom jednoduše, ale také rychle. Především se to týká oblasti zadání platebních příkazů. Mezi to hlavní, co samozřejmě můžete, patří:¨

  • Zadávat tuzemské platby
  • Zadávat trvalé příkazy
  • Sjednávat povolení k inkasu

Zároveň ale získáte také velké množství potřebných přehledů. Budete tak mít informace o vašem zůstatku, stejně jako informace o tom, jaké platby budou realizovány, jaké se realizovali, nebo jak je to s nevyřízenými transakcemi. To vše navíc v rámci všech vašich účtů, mezi kterými budeme moci jednoduše přepínat.

Airbank přihlášení na účet nabídne i řadu vychytávek

Není to jenom standardní ovládání účtu, jelikož je to také řada zajímavých vychytávek, které se k němu přímo vážou. I zde budeme konkrétní a tak sdělíme třeba to, že máte možnost nastavit si domovskou stránku vašeho internetbankingu. Pomocí myši si jednoduše navolíte to, co chcete při přihlášení jako první vidět. Může to být třeba informace o platbách, stejně jako finanční historie, nebo okno umožňující rychlé zadání příkazů k úhradě.

Další zajímavou vychytávkou je také možnost jednoduše přesouvat peníze mezi vašimi jednotlivými účty. Třeba mezi osobním a spořicím. Zde totiž není třeba zadávat klasický příkaz, jelikož systém nabídne něco mnohem lepšího. Jednoduše zvolené částky z účtu na účet pomocí vaší myši. Dané platby se poté realizují v reálném čase.

Poradíme, jakým způsobem postupovat při přihlášení do bankovnictví FIO banky.

Zajímavé možnost nabídne i spořicí účet

Všechna tato pozitiva se vážou k účtu osobnímu. Ten ale není jedinou možností správy peněz. Poměrně zajímavý je také účet spořicí. I ten nabídne v rámci internetové správy něco navíc. To nejzajímavější, co se k němu váže, je určitě systém virtuálních obálek. O něm se zmiňuje samotná banka a vypadá takto: „Založte si k účtu spořicí obálku, pojmenujte si ji a pak si do ní můžete pravidelně spořit. Díky přehlednému grafu vidíte, kolik v jaké obálce máte naspořeno.“

Všechny základní, ale i nadstandardní funkce jasně ukazují, v čem je vlastně Airbank přihlášení na účet výhodné a proč by ho klienti měli využívat. A jelikož v oblasti propracovanosti, ale i bezpečnosti nemáme výhrady ani my, rozhodně musíme takovou možnost správy účtu nejenom pozitivně ohodnotit, ale samozřejmě také doporučit každému, kdo chce své finance ovládat jednoduše, rychle a zároveň mít přehled.

Air bank - přihlášení na účet
Air bank – přihlášení na účet