Proč využít Servis24 přihlášení na účet?

Co se skrývá pod označením Servis24? Jedná se o webovou stránku, kterou provozuje Česká spořitelna a která samozřejmě slouží všem těm, kteří mají zájem na to, obsluhovat svůj bankovní účet prostřednictvím internetu. A to velmi jednoduše a rychle. A jelikož je tato volba stále oblíbenější, a i my ji hodnotíme pozitivně, je na čase podívat se na to, proč Servis24 přihlášení na účet vlastně využívat a co nám to přinese.

Ušetříme nemalé peníze

Bohužel Česká spořitelna je na našem trhu stále tou bankou, se kterou jsou spjaty také poměrně vysoké poplatky. A to nejenom za vedení účtu, ale třeba i za zadané transakce, nebo operace na pobočce. I proto je dobré Servis24 přihlášení na účet využívat. Pokud totiž zadáme náš platební příkaz právě pomocí této aplikace, tedy online, zaplatíme výrazně menší sumu, než pokud bychom využili pobočku banky, nebo samoobslužný box. Pokud měsíčně posíláte poměrně velké množství plateb, rozhodně danou úsporu citelně poznáte.

Bydlíte v Ostravě a nevycházíte s financemi do výplaty? Pokud jste navíc i problémový klient, můžete mi těžkosti i se schválením půjčky.

Servis24 přihlášení na účet ušetří také váš čas

Nejsou to jenom vaše peníze, ale je to také váš čas, který můžete poměrně jednoduše a snadno ušetřit. A jak na to v tomto případě? Také stačí jediné, a to přihlášení, zadání příkazu k úhradě a následné autorizování. To vše může být během minuty hotovo. A to nejenom prostřednictvím vašeho počítače, ale třeba také skrz váš notebook. Zapomínat rozhodně nesmíme ani na informaci o tom, že ušetřit lze třeba i hodiny času. Stačí si jenom představit, jak dlouho vám může trvat, než dorazíte na pobočku, nebo jak dlouho vám může trvat, než v případě špičky vystojíte frontu k tomu, abyste mohli transakci zadat. A je jedno, zda jde o:

  • Jednorázový příkaz k úhradě
  • Trvalou platbu
  • Zahraniční platbu

Budete vždy vědět, kolik máte peněz

Velkou výhodou daného internetového bankovnictví je také to, že budete mít za všech okolností přehled o tom, jak na tom jste s vašimi financemi. Prostřednictvím dané aplikace budete mít možnost sledovat nejenom svůj osobní, ale třeba také firemní, nebo spořicí účet. A to v rámci jednoho jediného přihlášení. Ideální v případě, kdy chcete sledovat své peníze a kdy chcete přesně vědět, jak na tom v tomto směru konkrétně jste. Důležité je také vědět, že součástí daných přehledů nejsou jenom částky na vašich účtech, ale k dispozici máte i informace třeba o vašich pojistkách, nebo úvěrech.

Využíváte FIO banku a rádi byste měli přístup ke svým financím online? Přečtěte si o tom, jak správně využívat internetové bankovnictví této banky.

Zajímavou informací je též to, že součástí služby je i takzvaný eshop. Ten vám umožní si jednoduše vybrat a sjednat vybrané finanční produkty, které vám banka nabídne. A co dnes využívá nejvíce lidí, třeba cestovní pojistku: „Cestovní pojištění je volitelnou součástí Osobního účtu České spořitelny a nabízí široké pojistné krytí, a kvalitní asistenční péči po celém světě při cestách do zahraničí.“

Česká spořitelna nabízí internetové bankovnictví s názvem Servis24
Česká spořitelna nabízí internetové bankovnictví s názvem Servis24