Osobní úvěr Cofidis

Zastihlo vás nečekané vydání peněz? Anebo si jednou chcete dopřát něco extra a zaplatíte si exotickou dovolenou, studium v zahraničí, nové vybavení bytu či uvažujete o koupi automobilu a na spořícím účtu vám chybí ještě nějaká suma? Najdou se lidé, kteří už mají různé zkušenosti s půjčkami a vyhovuje jim si půjčit, vrátit a znovu půjčit na něco jiného. Půjčky se zařizují na cokoliv a většinou nebude potřeba se svěřovat poskytovatelům, na co chcete půjčit zrovna vy. Nebudou se vás ptát ani v případě založení půjčky od Cofidis.

Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet občané ČR starší 18 let s doložitelným příjmem nebo důchodem. U půjčky nedojde ke schválení, jestliže budete mít záznamy v registrech dlužníků. K půjčce je nutné si připravit několik dokladů, patří sem potvrzení o výši příjmu, kopie posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopie občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Osobní úvěr Cofidis využijte libovolně – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Osobní úvěr Cofidis se musí splatit v době od jednoho měsíce do 52 měsíců. Stanovuje se výše měsíční splátky – s ohledem na váš současný rozpočet. Splátky budete muset hradit jednou měsíčně. Osobní úvěr se dá kdykoliv úplně splatit bez sankcí předčasně.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr Cofidis můžete snadno sjednat online způsobem. Je možné i volat na telefonní číslo 810 700 810, anebo zajistit poslání svého telefonního čísla společnosti. Posléze vám pracovníci Cofidisu zavolají zpátky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš bankovní účet ihned po sjednání úvěru. Konkrétně bude vše vyřízeno, schváleno a dojednáno. Žádosti o úvěr se zpracovávají velice rychle- do asi deseti minut od obdržení.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám úvěru se jistě řadí možnost revolvingu, kdy je možné obnovovat úvěrové rezervy díky splácení pravidelných splátek. Půjčku si můžete vzít opět kdykoliv, a to bez dokládání formalit. Cofidis půjčky se sjednávají bez poplatků předem. Výborné je rychlé vyřízení do deseti minut.

Osobní úvěr
geralt / Pixabay