Omega půjčka – půjčka do výplaty

Omega půjčkaJak vyřešíte náhlý nedostatek financí? Už se vám to stalo a nebylo zrovna příjemné obcházet známé a příbuzné a žádat je o půjčení několika tisícovek do výplaty? Můžete zajít tam, kde získáte peníze velmi rychle a navíc se vás nikdo nebude ptát, proč si půjčujete a na co. Nebankovní půjčky do výplaty představuje i Omega půjčka.

Výše půjčky: 1000 Kč až 5000 Kč – nový žadatel může získat maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omega půjčka je určena pro občany České republiky ve věku nad 18 let. Žadatelé nesmí mít záznam v registru dlužníků. Budete dokládat bankovní účet a aktivní mobilní číslo. K vyřízení nepotřebujete žádný doklad o vašem příjmu. Nebudete podepisovat smlouvu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka se poskytuje se splatností 7 až 30 dnů. Je možné ji prodloužit o 7 nebo 14 dní za stanovený poplatek.

Poplatky: Žádné poplatky předem za vyřízení půjčky. Uhradíte pouze 1 Kč na účet poskytovatele pro ověření vašeho bankovního účtu.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele.

Výše úroku: Na stránkách Omegy půjčky si snadno zjistíte, kolik zaplatíte poplatků – úroků, vzhledem k požadované částce a s ohledem na počet dní, do kdy bude půjčka splacena celá.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online způsobem. Na internetových stránkách naleznete k vyplnění jednoduchý formulář, díky němu se zaregistrujete a můžete si zažádat o půjčku v požadované výši.

Rychlost poskytnutí penězPůjčka je vyřízena do patnácti minut. Peníze se posílají na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena velmi rychle a peníze jsou zaslány už do čtvrt hodiny od schválení. Stálí zákazníci získávají různé odměny ve formě zvýhodnění a benefitů. Nepotřebují se dokládat příjmy, poplatky nejsou skrývány, posuzování žádostí funguje neustále – celý týden po 24 hodin denně.