NetCredit – půjčka před výplatou

NetCredit půjčkaJak jste na tom s penězi? Již zase řešíte nedostatek financí několik dní před výplatou? Nižší částky můžete řešit půjčkou, které se speciálně poskytují hlavně před výplatou. Poskytují se v částkách okolo 10 000 Kč maximálně, abyste je mohli dobře splatit ve stanoveném termínu. Půjčky před výplatou získáte od společnosti NetCredit vyplněním online formuláře zde.

Výše půjčky: až 12.000 Kč – při první žádosti si můžete půjčit maximálně  4.500 Kč.

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka je určena všem občanům české národnosti s trvalým pobytem v České republice. Dále musí jít o osoby ve věku od 20 do 65 let. Nesmíte mít žádné nedoplatky u jiných společností a záznamy v registrech dlužníků. Rovněž nesmíte mít exekuci nebo být žadatelem o oddlužení. Je požadován stálý příjem, účet v české bance a aktivní připojení do mobilní sítě.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Online půjčka se poskytuje na jeden až 30 dnů s možností prodloužení. Splacení nebo prodloužení půjčky musí proběhnout před uplynutím lhůty.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatku předem za vyřízení. Zpoplatněno je prodloužení splácení vaší půjčky.

Ručení: bez ručitelů a jiného zajištění

Výše úroku: Úročení je řešeno danou splátkou, kterou zaplatíte s půjčeným obnosem najednou v termínu splacení.

Možnost sjednání půjčky: Rychlé vyřízení půjčky je umožněno díky online způsobu. Jednoduše se zaregistrujete na stránkách společnosti a posléze snadno získáte požadovaný obnos. Od druhé půjčky lze vyřizovat žádosti pomocí SMS zpráv a získaného hesla.

Rychlost poskytnutí peněz: Od schválení půjčky se peníze převádějí na váš bankovní účet do 15 minut.

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o velice rychlou půjčku, kterou zařídíte z pohodlí domova – online způsobem. Vybárat z rychlých půjček můžete na rychlanebankovnipujcka.cz. Peníze získáte už za čtvrt hodiny na váš účet.