Nebankovní půjčka Pegas

Máte zálusk na získání peněz navíc? Uvažujete o půjčce, která vám dovolí si užívat nyní věcí a služeb, o které máte zájem a následně vše hodláte splácet v pravidelných částkách? Půjčky jsou určeny pro všechny jedince, které nebaví šetřit, anebo mají momentálně problémy s dostatečnou sumou peněz. Vyšší půjčky je dobré mít rozložené na splácení do několika let, aby byly jednotlivé splátky možné platit pravidelně a bez zbytečných komplikací. Pomůže vám nebankovní půjčka Pegas.

Výše půjčky: Od 50000 Kč do 500000 Kč, přičemž přesná částka se odvíjí na ceně zastavované nemovitosti. Půjčky jsou možné do maximálně ve výši 50-90% tržní hodnoty nemovitosti. Bližší informace jsou dostupné na tomto webu.

Kdo si může půjčit: Pegas nebankovní půjčka je poskytována osobám ve věku nad 18 let, všem svéprávným osobám. Podmínkou ke kladnému vyřízení je zástava nemovitosti.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčku získáte jako neúčelovou.

Splatnost půjčky: Nebankovní půjčka Pegas je splatná v době od 3 do 15 let.

Poplatky: Bez placení poplatků předem. Je však nutné počítat se zaplacením administrativního poplatku po vyřízení půjčky.

Ručení: Nebankovní půjčka Pegas se dává bez ručitele, ale vyžaduje se zástava nemovitosti. Kvůli osobní prohlídce nemovitosti za vámi přijde interní odhadce společnosti, ten určí tržní hodnotu.

Jako zastavovanou nemovitost lze použít pouze rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, pozemek apod. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale je povoleno, aby se jednalo o majetek třetích osob.

Roční úrok: Úročení se konkrétně stanoví podle výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se na základě vypůjčené částky a na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku se podávají online, kde také dojde k vyplnění žádosti. Vše potřebné najdete na webových stránkách společnosti Pegas http://pujckabezucelova.cz. Po odeslání formuláře vás kontaktují zástupci firmy a následně se bude jednat o uzavření konkrétní smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít po podepsání smlouvy. Záloha se vyplácí cca do 2 – 3 dnů, zbytek půjčky budete mít do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: K půjčce není třeba mít ručitele, získáte finanční prostředky až do výše 50-90% tržní hodnoty nemovitosti, která se bude zastavovat. Při žádání o půjčku se nezkoumají nebankovní ani bankovní registry. Předem neplatíte žádný poplatek, také není nutné prokazování vašich příjmů. Peníze využijete na cokoliv.

Nebankovní půjčka Pegas
RabidSquirrel / Pixabay