Nebankovní dům – půjčka do výplaty

Nebankovní dům – půjčka do výplatyMáte starosti s financemi? Nedostává se vám dostatečné množství peněz a do výplaty ještě zbývá několik dnů? I nepříjemné finanční situace mají řešení a pokud nemáte žádné úspory, můžete si půjčit a během krátké doby zase vše splatit. Existují totiž půjčky, které se zaměřují na půjčování peněz do výplaty a jejich splatnost je krátkodobá v porovnání s vyššími částkami. I Nebankovní dům je tu pro vás s možnostmi půjčení peněz. O ostatních informujeme zde.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč – pro nové klienty platí omezení půjčky v rozmezí 500 Kč – 2000 Kč. Pokud si půjčujete opakovaně, lze si vybrat částky v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou zažádat jenom občané ČR s platným občanským průkazem a s věkem od dvaceti do 68 let. K vyřízení budete potřebovat platný občanský průkaz a mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv,  jde o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručení a bez zástavy.

Výše úroku: Jsou stanoveny poplatky, které zaplatíte společně s půjčenou sumou do termínu splatnosti. Například si půjčíte 1000 Kč a do 15 dní vrátíte 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a do patnácti dní budete vracet 2400 Kč atd.

Možnost sjednání půjčky: Můžete vyplnit online formulář a zažádat si o půjčku – po schválení přijdou peníze na váš bankovní účet. S potřebnými doklady můžete zajít i do kanceláře společnosti. Zde vyplníte žádost, která bude odeslána na centrálu ke schválení. Do pěti minut bude žádost posouzena a vzápětí získáte peníze hotově nebo budou poslány na váš bankovní účet.

Rychlost poskytnutí peněz:  Do deseti minut v kanceláři, nebo do dvou hodin převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádosti o půjčku se nekontrolují registry dlužníků. K posouzení nepotřebujete ručitele, zástavu majetku ani potvrzení o příjmu. Půjčka je vyřízena velice rychle.