Mutuo – SMS půjčka Mutuo

Rychle vyřízená půjčka může mnohdy dostat člověka z pěkného průšvihu. Také si přejete narazit na poskytovatele, který nebude požadovat zbytečné papírování a vyhoví vám půjčením peněz v co nejkratším termínu? Půjčky jsou v současném světě trendem a jestliže se rozhodnete půjčit, není problém si najít vhodnou banku nebo nebankovní společnost.Rychlá půjčka je vám k dispozici také jako SMS půjčka Mutuo!

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. Pokud se jedná o vaší první půjčku od Mutuo, můžete obdržet maximálně 1000 Kč. V případě včasného a řádného splacení půjčky si lze příště půjčit 2.000 Kč. Půjčovaná suma se zvyšuje po každém navrácení – až do maximální částky 5000 Kč!

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena fyzickým osobám s trvalým pobytem na území České republiky.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: První půjčku musíte splatit do patnácti dnů. Druhá a každá další půjčka má danou splatnost 22 dnů. Máte také možnost si požádat o prodloužení splatnosti. Doba odkladu se uskutečňuje na dva další týdny. Počítat musíte s tím, že prodloužení je zpoplatněno za každý započatý týden. Od druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a zástav majetku

Roční úrok: Míra úroku je zastupována předem stanovenými poplatky – zaplatíte 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky je možné zajistit telefonickým způsobem a také  díky SMS zprávám. Sjednání se provádí odkudkoliv na území České republiky. Můžete také požádat pomocí vyplnění online žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje brzy a po schválení půjčky se posílají peníze. Pokud se jedná o úplně první půjčku, dostanete peníze poštovní poukázkou. Od další půjčky se peníze posílají bankovním převodem.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Mutuo vás nemůže ničím překvapit, protože jsou jasně dané podmínky k půjčení. Nikdo po vás nebude chtít poplatek za vyřízení ani zálohu. Společnost informuje o  splatnosti. Splácení půjčky probíhá vkladem na účet nebo převodem peněz. Také si můžete nechat prodloužit splatnost. Půjčka se vyřizuje velmi snadno.

SMS půjčka Mutuo
kropekk_pl / Pixabay