MRM Financial – Expert půjčka

35Možná zrovna nepatříte mezi velké experty na peníze, ale může vám pomoci Expert půjčka od MRM Financial. Půjčka je vybavena ve velmi krátkém termínu, aby hlavně pokryla období před výplatou, kdy se mnohým občanům nedostává dostatečné množství peněz. Půjčka je k libovolnému použití a je úplně jedno, co s ní zaplatíte. Ať už patříte k příznivcům nebo odpůrcům půjčování, je jasné, že někdy to jinak nejde.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat kdokoliv plnoletý. Nemusíte mít potvrzení o příjmu. Půjčka je takto dostupná například ženám na mateřské dovolené, seniorům, studentům apod. Nenahlíží se do registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je 21 dní. Lze si splácení prodloužit na 42 dní, ale za prodloužení půjčky zaplatíte stanovený poplatek – liší se podle částky a doby prodloužení.

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: U půjčky nejsou stanoveny úroky, ale poplatky z uvedené částky a v závislosti na době její splatnosti.

RPSN: Roční procentní sazba nákladů (RPSN)  434%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze sjednat online. Nejprve je nutná registrace. Vyřízení je jednoduché a trvá přibližně do hodiny. Není nutná žádná osobní schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Stávajícím klientům se peníze ihned odesílají na jejich bankovní účet – je nutné si ho zařídit a zadat při první registraci. S kontem u Komerční banky získáte peníze ihned převodem, u ostatních bank se peníze připisují do 24 hodin. Nový klient získá peníze poštovní poukázkou – přijde cca do 3 dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena v rekordním čase, nepotřebujete potvrzení o příjmu a je dostupná většině lidem. Podmínky půjčky a sumy k zaplacení jsou přesně dané.