MoneyNow – rychlá půjčka

MoneyNowJestliže někdo řeší nepříjemnosti a potřebuje peníze, chce je pokud možno ihned. Pro tyto případy vznikly rychlé půjčky, které se poskytují velmi rychle a bez zbytečného papírování. Jedná se většinou o nebankovní poskytovatele, kde mimochodem najdete i MoneyNow s nabídkami na půjčky v nižších částkách a s krátkodobou splatností.

Výše půjčky: od 1 500 do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: U MoneyNow si může vzít půjčka osoba ve věku 18 až 75 let, musí mít trvalý pobyt na území České republiky, platný český doklad totožnosti, rodné číslo, mobil nebo telefonní číslo na pevnou linku, prokazatelné zaměstnání a žádné závazky u jiných institucí.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bezúčelová, můžete si půjčit na cokoliv potřebujete a chcete.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je 15 až 30 dní. Můžete požádat o prodloužení splatnosti půjčky pomocí internetových stránek společnosti MoneyNow. V tomto případě musíte zaplatit poplatek za prodloužení. Půjčku je možné prodloužit o dobu, na jakou byla původně splatná. Například jste si vzali půjčku s dobou splatnosti 15 dní, prodloužení je tedy možné na dalších 15 dní.

Poplatky: bez poplatku za podání žádosti o půjčku

Ručení: bez ručitele a bez zástavy na majetek

Výše úroku: Jsou stanoveny poplatky na dobu konkrétní splatnosti a půjčené částky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online způsobem, kde se zaregistrujete a pro ověření údajů pošlete na účet MoneyNow poplatek ve výši 1 Kč. Bude vám zaslána smlouva, kterou pošlete zpátky.

Rychlost poskytnutí penězPeníze budete mít na svém bankovním účtu do jedné hodiny po schválení vaší žádosti – musí jít o stejnou banku, jakou máte, aby se převod peněz zaznamenal ihned.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte až do 10 000 Kč, přičemž peníze budou odeslány na váš účet ihned a získáte je i do jedné hodiny. Úvěr se nijak nezajišťuje a nemusíte shánět ručitele. Jednoduché získání půjčky bez zbytečných formalit a vysokých úroků, klientská podpora po telefonu v češtině.