mBank – mPůjčka plus

Banky nabízí svým klientům nejrůznější finanční služby a nechybí ani výhodné půjčky, kdy se dají peníze využít na cokoliv podle potřeby. Chcete nový notebook, mobilní telefon, automobil nebo snad toužíte po novém vybavení vaší domácnosti? Extra peníze můžete potřebovat z různých důvodů, ale na to se vás u neúčelových úvěrů nebude nikdo ptát. Jestliže řešíte nedostatek peněz na bankovním účtu, dopřejte si půjčku nabízenou mBank.

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat a zažádat si každý majitel běžného účtu u mBank. Žádost se provádí v rámci internetovém bankovnictví. U částek nad 100 000 Kč se bude požadovat souhlas manžela/manželky s uzavřením úvěrové smlouvy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná po dobu od 12ti měsíců do 84 měsíců. Dobu splatnosti a den splatnosti měsíční splátky si určíte sami podle svých možností. Mimořádné splátky se mohou vkládat bez poplatku.

Poplatky: Bez poplatku předem za vyřízení. Odklad splátek jistiny úvěru je umožněn pokud dojde ke ztrátě zaměstnání nebo k nemoci překračující jeden měsíc. Odklad lze učinit na 1 – 6 měsíců. Během této doby se platí pouze úroky z úvěru a ne jistina. Poplatek za odklad dělá 300 Kč, jde o jednorázový poplatek.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: 15.9 %

RPSN: 17.11 %

Možnost sjednání půjčky: Hotovostní úvěr mPŮJČKA plus od mBank se vyřizuje jedině online. Půjčka se poskytuje jen klientům banky, kteří si ji zařídí ve svém internetovém bankovnictví. Jestliže tedy nemáte účet u mBank, musíte si ho nejdříve založit.

Rychlost poskytnutí peněz: Schvalování půjček se provádí 24 hodin denně a po celý týden – od pondělí do neděle. Po potvrzení smlouvy o půjčce ihned získáte peníze na své mKonto.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku vyřídíte kdykoliv, stačí mít přístup do vašeho internetového bankovnictví u mBank. Peníze jsou na účtu ihned po vyřízení smlouvy. Vše je rychlé a mimořádné splátky lze dávat kdykoliv – předčasné splacení je zdarma.

mPůjčka plus
niekverlaan / Pixabay