Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

KlikpujckaŽádné půjčování peněz není příjemné, ale pokud nezamíříte za svými známými nebo příbuznými, ale do společnosti, kde poskytují půjčky, jistě to nebude tak těžké. Půjčku potřebuje mnoho lidí a nejvíc jich postrádá dostatek financí několik dní před výplatou. Může se vyskytnout nějaké neočekávané vydání a hned se zbortí daný rodinný rozpočet. Klikpujcka.cz, to je rychlá SMS půjčka do výplaty.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat fyzická osoba ve věku nad 18 let. Musí jít o občana České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Při podání žádosti budete dokládat pravidelný příjem. Rovněž je nutné se zaregistrovat do systému Klikpujcka.cz.

Na co si mohu půjčit: Půjčku využijete na cokoliv – je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je stanovena na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. V případě potřeby je možné zažádat o prodloužení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Výše úroku: Za každých tisíc korun na 7 dní zaplatíte 100 Kč. Ke splacení za 7 dní si tedy připravte v případě půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč zaplatíte na dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává na Klikpujcka.cz – online způsobem. Nejprve se musíte zaregistrovat, uvedete své osobní údaje, dojde k ověření vašeho bankovního účtu a poté budou peníze poslány na váš účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se odesílají na bankovní účet klientů ihned po schválení půjčky. Peníze se zasílají také poštovní poukázkou na adresu – doručení trvá cca do dvou dnů. V případě, že žádáte o půjčku poprvé, budou peníze poslány poštovní poukázkou,a by došlo k ověření vaší adresy.

Výhody půjčky od společnosti: Okamžité vyřízení půjčky, peníze se posílají na účet v bance nebo poštovní poukázkou. Nejsou potřeba ručitelé. Více o půjčkách do 5000 Kč si přečtete na http://pujcky-do-5000.eu/