Jasmín styl – Půjčka před výplatou

jasmin-stylPotřebujete půjčit nižší částku peněz, abyste se mohli znovu volně nadechnout? Pokud si chcete půjčit a nemáte možnost požádat své nejbližší, zkuste oficiální poskytovatele půjček. Půjčky mohou být vyřízeny velice rychle – třeba v době před výplatou se to bude určitě hodit. Brzy získáte potřebnou sumu a posléze vše splatíte podle dohody s poskytovatelem. Rychlou půjčku do výplaty nabízí také Jasmín styl.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka je stanovena na maximum 1000 Kč, druhá 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 – 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčku může získat na základě posouzení plnoletá fyzická osoba, která nemá žádné jiné neuhrazené dluhy a platební povinnosti vůči žádné právnické a fyzické osobě. Žadatelé nesmí být registrováni v seznamu dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se dává bez udání účelu.

Splatnost půjčky: Splatnost je 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. Poskytnutí půjčky je spojeno s předem stanovenými poplatky, které nahrazují úročení a platí se společně s půjčenou sumou. Poplatek činí např. u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Pokud si půjčíte 10 000 Kč, zaplatíte poplatek za 30 dní 3000 Kč. Předčasné splacení není spojeno se snížením poplatku.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si pořídíte díky webovým stránkám poskytovatele. Stačí vyplnit online žádost.

Rychlost poskytnutí peněz: Schválení půjčky je většinou zajištěno do 24 hodin po podání žádosti. Občas se lhůta o něco prodlužuje. Po přijetí žádosti vás kontaktují zástupci firmy a bude domluvena osobní schůzka – pokud chcete vyplatit hotovost. Jestliže nepožadujete vyplacení peněz hotově, bude vám sděleno zrealizování půjčky a peníze získáte převodem na svůj účet v bance či poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje velice rychle a peníze získáte buď převodem, poštovní poukázkou nebo v hotovosti. Půjčka se dá využít na cokoliv.