Jak vypadá Profi Credit tabulka splátek?

Poskytovatel půjček Profi Credit, za kterým stojí firma Profireal Group je poměrně známou nebankovní společností. Její nabídka je koncipovaná poměrně jednoduše. Nabídne totiž žadatelům možnost získat peníze v rozmezí 4 999 – 166 000 Kč.

Ty lze následně kombinovat s termínem splatnosti, který může být až 42 měsíců – tedy celkem zaplatíme 42 splátek. Získané peníze je možné využít na cokoliv, bez nutnosti jakéhokoliv dokládání daného účelu. Na co se samozřejmě žadatelé ptají nejvíce, to je celková výhodnost. A tu nám může pomoci přiblížit Profi Credit tabulka splátek.

Co z ní můžeme vyčíst?

Především informace o tom, nakolik je úvěr, který si bereme výhodný. Podíváme-li se konkrétně na základní informace v tabulce, a to ty které se týkají peněz, zjistíme například toto:

  • Jaké je výše měsíční splátky
  • Kolik celkově zaplatíme
  • Jaké jsou úrokové sazby
  • Jaké je RPSN

Všechny tyto informace nám samozřejmě pomohou v rozhodování, kdy budeme zjišťovat to, nakolik je daný úvěrový produkt výhodný. Nutno říci, že vzhledem k poměrně stejným úrokům i RPSN se samotné rozložení splátek vyplatí víceméně stejně, jelikož procentuelně přeplatíme částky podobné.

Jak může Profi Credit tabulka splátek vypadat u nízkých částek?

Těmi může být třeba suma 10 000 korun českých. Pokud si tyto peníze vezmeme, máme možnost volit mezi splatností v rozmezí 18 – 48 měsíců. Od toho se také odvíjí výše měsíční splátky. V rámci nejkratší doby zaplatíme měsíčně 911 Kč, zatímco u té nejdelší lhůty je to částka výrazně menší, a to jenom 632 Kč.

U první varianty tak celkově zaplatíme více než 16 000 Kč, zatímco u druhé je to až 30 000 Kč. Z toho jasně plyne, že ačkoliv úrok zůstává podobný, fakticky přeplatíme i jednou tolik.

Jak je to u větších částek?

Podívejme se také na ty největší sumy, u kterých jsou hodnoty víceméně podobné. U hodnoty 100 000 Kč bude při nejkratší splatnosti měsíční splátka ve výši přes 9 000 Kč, zatímco u té nejdelšípřes 6 000 Kč. Z hlediska celkově zaplacené částky jsou hodnoty podobně rozdílné, a tak můžeme zaplatit 163 000, stejně jako 303 000 Kč.Vyplatí se půjčka? Moc ne

Máme-li být konkrétní, je třeba jasně říci, že Profi Credit tabulka splátek nám jasně ukáže, že daný úvěrový produkt rozhodně nepatří mezi ty, které by se nějak výrazně vyplatily. Právě naopak. Úrok totiž činí okolo 100 procent ročně a podobná hodnota je spjatá také s RPSN. Na druhou stranu jsou zde i klady, a to hlavně pro klienty, kteří si půjčují opakovaně. Pro ty tato nebankovní společnost připravila výhodnější akce, a to v této podobě: „Pokud budete půjčku řádně splácet, umožníme Vám opakované využití půjčky s nižším úrokem a bez dodatečného papírovaní.“ Jedná se však o individuální nabídku, která je sestavena na míru každému klientovi.

Profi Credit tabulka splátek
Profi Credit tabulka splátek