Infraco – Blesková půjčka

Infraco - Blesková půjčka
Infraco – Blesková půjčka

Potřebujete peníze do výplaty? Nikdo z vašich blízkých vám nechce půjčit a přátele se neodvažujete požádat? Zkuste společnosti, které se zabývají půjčováním peněz. Mohou vám pomoct vyřešit váš problém, a to bez potíží, rychle a jednoduše. Blesková půjčka je k mání také od společnosti Infraco.  Můžete si půjčit nižší sumy s jasně danými poplatky a s krátkou splatností.

Výše půjčky: od 1.000 Kč do 4.000 Kč

Kdo si může půjčit: Pro získání Bleskové půjčky musíte mít negativní lustrace v CEE (Centrální evidence  exekucí). V případě pozitivní lustrace nebude půjčka poskytnuta. O půjčku mohou požádat fyzické osoby s věkem nad 18 let. K vyřízení budete potřebovat dva doklady totožnosti a doklad o bydlišti – může jít o nájemní smlouvu, ústřižek o zaplacení elektriky, plynu, telefonu apod. Dokumenty je možné naskenovat a poslat emailem, nebo okopírované je pošlete poštou.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje bez udání účelu – peníze lze využít na cokoliv podle vaší potřeby.

Splatnost půjčky: Splácení je možné na 2 až 4 týdny. Splatnost je možné prodloužit o 30 dní za poplatek 3 týdnů

Poplatky: bez poplatků předem – poplatek za poskytnutí půjčky se bude odečítat z půjčených peněz

Ručení: nepotřebujete ručitele ani jiný druh zajištění půjčky

Roční úrok: Jsou předem stanovené poplatky, které nahrazují úroky.

RPSN: jsou stanovené poplatky

Možnost sjednání půjčky: Smlouvy se dají uzavřít online nebo v kamenných pobočkách společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se vyplácejí okamžitě po schválení a po podpisu Smlouvy o půjčce. Půjčka se vyplácí v hotovosti nebo na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez udání účelu – lze si ji vzít na cokoliv. Vše se vyřizuje telefonicky, mailem nebo poštou. Do několika minut od přijetí žádosti budete znát do několika minut, pokud zažádáte v pracovní době společnosti.