Hotovostní půjčky od Home Credit

Rádi byste se postarali o zaplacení něčeho do domácnosti, koupili si ojetý vůz, zaplatili si exotickou dovolenou za first minute super ceny nebo zcela něco jiného? Pokud nemáte nyní dostatek peněz, můžete zkusit půjčku a následně splácet. Půjčky na cokoliv rovněž vyřeší vaše eventuální problémy s nedostatkem financí. Stačí si vybrat správného poskytovatele půjček. Zkusit lze třeba hotovostní půjčky od Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka od Home Credit je dostupná pro zájemce – plnoleté fyzické osoby se stálým příjmem. K žádosti o půjčku budete potřebovat dva doklady o vaší totožnosti. Občané České republiky si připraví platný občanský průkaz plus jeden další doklad – může se například jednat o rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas apod.

Zaměstnanci a OSVČ si také připraví údaje o firmě, kde pracují.Bude potřeba uvádět přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Není vyžadováno přímo potvrzení o příjmu, ale uvede se pouze v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka má bezúčelový charakter, jde si půjčit na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je možná v období od 12 do 48 měsíců. Pokud půjčku předčasně splatíte, nebudete potřebovat platit žádné extra poplatky.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a také bez zástav na majetek

Roční úrok: Úročení a jeho výše je závislá na půjčené částce a na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá vyřídit online způsobem na internetových stránkách, ale také telefonicky nebo na poště. Po uskutečnění schválení online půjčky obdržíte dvě vyhotovení smlouvy – přijdou vám poštou nebo emailem. Jakmile smlouvy podepíšete, vrátíte jedno vyhotovení smlouvy zpět společně s dalšími požadovanými dokumenty.

Posléze dojde k vyplacení vypůjčené sumy na vaše bankovní konto. Jakmile dojde ke schválení telefonické půjčky, budou vám poslány dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo kurýrem. Budete mít zájem o vyplacení půjčky v hotovosti? Stačí se dostavit s požadovanými dokumenty na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze v hotovosti lze získat ihned po podepsání smlouvy na poště či převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku mohou získat žadatelé bez ručitelů a bez poplatků předem. Půjčka se sjednává buď telefonicky, osobně na poště či online způsobem. Lze si dopřát uzavření pojištění výdajů a rovněž je možné do čtrnácti dnů odstoupit od sjednané smlouvy.

Home Credit - Hotovostní půjčka
geralt / Pixabay