HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

HK investmentNebaví váš řešit finanční problémy? Není to sice zábava, ale někdy není vyhnutí. Dostali jste se do finančních problémů a hledáte skvělé řešení, jak z nich nejrychleji ven? Umíte si představit mít peníze a posléze je splácet v dohodnutých splátkách? Ano, to vše vám umožní půjčka u nebankovní společnosti HK Investment s.r.o., kde si půjčíte na co chcete za dostatečně vyhovujících podmínek.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou dopřát občané České republiky. Konkrétní částka k půjčení se posuzuje u každé plnoleté osoby zvlášť – jde o individuální přístup.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze pořídit na cokoliv  – není třeba uvádět účel půjčky.

Splatnost půjčky: Doba splácení se pohybuje v termínech 12 až 48 měsíců. Půjčku není problém  předčasně splatit. Schopnost splácet půjčku je posuzována u každého individuálně.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástav a ručení nemovitostí

Výše úroku: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si lze nejlépe vyřídit pomocí online žádostina webových stránkách společnosti. Jednoduše vyplníte online žádost a posléze budete nejdéle do 12 hodin kontaktováni telefonem. S operátorem si sjednáte podmínky a můžete se ptát na vše, co vás zajímá a co je nejasné. Dodáte potřebné dokumenty. Pak získáte podmínky a návrh smlouvy. Po absolvování dalšího telefonického hovoru budete vědět datum, kdy se podepíše smlouva a bude předána hotovost.

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po podepsání smlouvy – peníze v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní společnosti HK Investment s.r.o. poskytuje půjčky bez zkoumání registru dlužníků. Neplatíte žádné poplatky předem. Od podpisu smlouvy budete mít možnost do 14 dnů od smlouvy odstoupit.  Smlouva je jasně definovaná a nehrozí vám skryté poplatky.