Finsen – rychlá půjčka online

finsenMožná vás udivuje některý ze známých, že má stále dostatek peněz. A možná se jednou dozvíte, že to je kvůli jeho půjčkám, které si bere a posléze splácí. Stále dokola… I vy se můžete dostat do nepříjemné finanční situace a budete chtít vyřešit problémy částkou, kterou si budete muset půjčit. Finsen je tady, aby vám poskytl rychlou půjčku online.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčky se poskytují osobám s trvalým pobytem v České republice. Nedokládá se příjem, tudíž si mohou půjčit i ženy na mateřské, nezaměstnaní nebo studující osoby.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka se dává bez udání účelu

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: Žádné poplatky předem za vyřízení a sjednání půjčky. Platí se jen ověřovací poplatek 1 Kč – převedete ze svého účtu. Další srovnání půjček naleznete na magazínu 016.cz

Ručení: Ručení se nepožaduje.

Roční úrok: Stanoveny jsou poplatky k dané částce. Např. při půjčení 1000 Kč na 21 dní bude činit poplatek 250 Kč. Pokud si půjčíte 5000 Kč, zaplatíte poplatek 1250 Kč a při půjčení od 14 000 Kč do 20 000 Kč činí poplatek 2000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete zajistit online nebo přes SMS. Pokud vám vyhovuje internetové sjednávání, budete se muset nejprve zaregistrovat, pak se přihlásit do systému, kde zadáte své uživatelské ID a dočasné heslo. Z košíku půjček vyberete nejlepší variantu por vás a potvrdíte, uvedete svoje heslo a potvrdíte. Je nutné uhradit registrační poplatek jednu Kč. Zažádat lze i esemeskou v daném tvaru.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se poskytují po schválení a po přijetí platby 1 Kč z vašeho bankovního účtu. První půjčka od Finsen se vždy vyplácí poštovní poukázkou. Od druhé půjčky je možná výplata převodem na váš běžný účet. 

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje velmi brzy. Na vrácení máte 21 dní a předem budete vědět, kolik budete vracet peněz – kolik činí poplatky za tento čas s ohledem k půjčené částce. Půjčku si sjednáte pohodlně online. Peníze chodí od druhé půjčky přímo na váš bankovní účet. Neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení.