Finaktiv – půjčka do výplaty

Finaktiv – půjčka do výplatyV čase před výplatou se jistě najde mnoho osob, které zjistí, že už se svým příjmem nevydrží. Možná vás potká nečekané vydání a prostě bude několik stovek nebo tisícovek chybět. Dočasné finanční problémy můžete vyřešit i díky půjčce, která se poskytuje velmi rychle, aby splnila účel a pomohla včas. Jedním z nebankovních poskytovatelů je i Finaktiv.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 5000 Kč. Na základě domluvy lze obdržet půjčku až 10 000 Kč se splatností jednoho měsíce. Noví klienti mohou při první žádosti získat maximálně 2000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou zažádat klienti z okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti cca 20 km. Podmínkou k získání půjčky je být zaměstnaný déle než tři měsíce. K žádosti o půjčku budete dokládat kopii platného občanského průkazu, kopii výplatní pásky, kopii pracovní smlouvy a také výpis z účtu. Záznamy v registrech dlužníků nejsou překážkou při posuzování půjčky.

Na co si mohu půjčit? Půjčit si můžete na cokoliv, jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: se splatností 15 dní

Poplatky: Nejsou účtovány žádné poplatky předem ani v průběhu půjčky, kromě stanoveného poplatku (úroku).

Ručení:  Půjčka je bez ručitele a bez zástavy.

Výše úroku: Při půjčení 500 Kč vrátíte 625 Kč, při 1000 Kč vrátíte 1250 Kč, při 2000 Kč vrátíte 2500 Kč, při 3000 Kč vrátíte 3750 Kč, při 4000 Kč vrátíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč budete vracet 6250 Kč.

Možnost sjednání půjčky: na pobočce firmy Finaktiv

Rychlost poskytnutí penězPeníze získáte okamžitě, žádost je vyřízena rychle.

Výhody půjčky od společnosti: Rychlé získání peněz bez nahlížení do registru dlužníků. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení a poskytnutí půjčky. Půjčka má krátkodobý charakter – nemusíte splácet zbytečně dlouho.