Ferratum – SMS půjčka do výplaty

Ferratum půjčkaDo finančních potíží se dá dostat velice snadno. Možná vám problémy způsobuje jen nižší částka a rádi byste vše vyřídili co nejdříve. O nečekané výdaje se může postarat i krátkodobá půjčka, která je vám velmi brzy k dispozici a vyřeší potíže. K dispozici je vám i rychlá nebankovní půjčka od společnosti Ferratum Grouphttp://www.ferratum.cz. Jde o celosvětově prověřenou společnost s bohatou praxí v oblasti poskytování půjček.

Výše půjčky: 500 Kč až 10.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je poskytována bez potvrzení o příjmu, může o ni zažádat i nezaměstnaný, osoba pobírající mateřský příspěvek, důchod apod. Půjčit si mohou osoby nad 20 let a nemá u Ferratum vedeny žádné dluhy z minulých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Se splatností 7 až 45 dní. Termín splatnosti lze prodloužit celkem třikrát.  Získat můžete dalších 15 dní splatnosti za poplatek.

Poplatky: Půjčka bez poplatku předem a bez skrytých poplatků. V případě prodloužení půjčky se platí poplatek ve výši 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Půjčky nemají stanovené úročení, ale poplatky, které splatíte společně s půjčenou částkou. Přesnou sumu stanoví Ferratum ke každé výši a v závislosti na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku můžete zaslat pomocí SMS nebo online formulářem. Informace o schválení nebo o zamítnutí získáte už do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky probíhá do deseti minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky budou zaslány peníze poštovní poukázkou nebo na bankovní účet. Obecně máte už druhý den peníze k dispozici.

Výhody půjčky od společnosti: Jednoduché vyřízení půjčky z pohodlí domova – stačí online přístup na stránky Ferratum nebo zaslání SMS zprávy. Peníze budete mít do druhého dne, nepotřebujete ručitele ani potvrzení příjmů.