Ferratum – SMS půjčka do výplaty

Ferratum půjčkaDo finančních potíží se dá dostat velice snadno. Možná vám problémy způsobuje jen nižší částka a rádi byste vše vyřídili co nejdříve. O nečekané výdaje se může postarat i krátkodobá půjčka, která je vám velmi brzy k dispozici a vyřeší potíže. K dispozici je vám i rychlá nebankovní půjčka od společnosti Ferratum Grouphttp://www.ferratum.cz. Jde o celosvětově prověřenou společnost s bohatou praxí v oblasti poskytování půjček.

Výše půjčky: 500 Kč až 10.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je poskytována bez potvrzení o příjmu, může o ni zažádat i nezaměstnaný, osoba pobírající mateřský příspěvek, důchod apod. Půjčit si mohou osoby nad 20 let a nemá u Ferratum vedeny žádné dluhy z minulých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Se splatností 7 až 45 dní. Termín splatnosti lze prodloužit celkem třikrát.  Získat můžete dalších 15 dní splatnosti za poplatek.

Poplatky: Půjčka bez poplatku předem a bez skrytých poplatků. V případě prodloužení půjčky se platí poplatek ve výši 15 % z půjčené částky.

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Půjčky nemají stanovené úročení, ale poplatky, které splatíte společně s půjčenou částkou. Přesnou sumu stanoví Ferratum ke každé výši a v závislosti na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku můžete zaslat pomocí SMS nebo online formulářem. Informace o schválení nebo o zamítnutí získáte už do 10 minut.

Rychlost poskytnutí penězSchválení půjčky probíhá do deseti minut od odeslání žádosti. Po schválení půjčky budou zaslány peníze poštovní poukázkou nebo na bankovní účet. Obecně máte už druhý den peníze k dispozici.

Výhody půjčky od společnosti: Jednoduché vyřízení půjčky z pohodlí domova – stačí online přístup na stránky Ferratum nebo zaslání SMS zprávy. Peníze budete mít do druhého dne, nepotřebujete ručitele ani potvrzení příjmů.