FastCash – Rychlá půjčka

FastCash - Rychlá půjčka
FastCash – Rychlá půjčka

Pohráváte si s myšlenkou, že by nebylo marné si rychle půjčit nějaké peníze a posléze je splácet? Můžete je potřebovat na cokoliv – většina poskytovaných půjček není vázána na konkrétní účel, tudíž nebude poskytovateli vadit, když si půjčíte a rozmyslíte si původní záměr použití peněz. Rychlou nebankovní půjčku poskytuje také FastCash. Získejte peníze téměř okamžitě a postarejte se o vaše příjemnější chvíle!

Výše půjčky: od 5000 Kč do 20 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro plnoleté fyzické osoby, které mají bankovní účet, na který se bude poukazovat půjčená částka. Dále bude vyžadován průkaz totožnosti pro ověření podpisu.

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete použít libovolně – jedná se o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: společnost neuvádí dobu splatnosti

Poplatky: bez poplatků předem za vyřízení, bez skrytých poplatků

Ručení: K půjčce se nepotřebuje ručitel.

Roční úrok: Předem budete znát, kolik celkově musíte zaplatit, žádné další poplatky se neúčtují.

RPSN: Odvíjí se od výše půjčené sumy a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se dá zažádat online způsobem na stránkách společnosti, nejprve je nutné se zaregistrovat a s pomocí údajů a hesla se dostanete do půjčkové sekce a k podání žádosti. Následně budete kontaktováni obchodními zástupci.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po vyřízení půjčky převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od Fast Cash, a.s. je poskytována velice rychle. Podání žádosti, posouzení a  schválení je k dispozici prakticky ihned a kdykoliv. To vše při velice nízkém úročení, bez skrytých poplatků, s přehlednou smlouvou. Peníze z půjčky můžete použít na cokoliv. K zajištění půjčky se nevyžaduje žádný ručitel, půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit.