Fair Credit je online férovou a transparentní půjčkou

Online půjčky jsou skutečným hitem současnosti. Zájemci o půjčení peněz se shledávají převážně se snadným a rychlým vyřízením půjčky. Své peníze můžete získat již v den své žádosti. Fair Credit nabízí půjčky v různých výších rychle, transparentně a hlavně férově.

Online kalkulačka přináší skvělou pomoc

Žádáte si o půjčku a rádi byste předem věděli, kolik celkem zaplatíte při vypůjčení určité částky? Skvěle vám poslouží online kalkulačka, kterou najdete i na stránkách Fair Credit. Předem si spočítáte půjčku a posléze vás nic nepřekvapí, protože vše je jasně dané. Fair Credit – to jsou půjčky v částkách od 4000 Kč do do 50000 Kč. Jedná se o je hotovostní nebo bezhotovostní půjčky, které se získávají prostřednictvím obchodního zástupce přímo u vás doma. Vše je zpracováno na základě odpovědného úvěrování.

Roman B., Praha: Jsem zaměstnaný a mám pravidelný příjem, mohl jsem si tedy půjčit od Fair Credit půjčku. Vše bylo rychlé, ale jsem rád, že už jsme vše splatil.

Fair Credit má své výhody:

  • skvělá rychlost při posouzení a poskytnutí půjčky
  • bez požadavku na ručení – žádní ručitelé, žádné zástavy
  • se srozumitelnou cenou
  • půjčka se využívá na cokoliv, jedná se o neúčelový typ půjčky
  • bez skrytých poplatků
  • možnost ji získat v hotovosti, vyplácí se na ruku

Podmínky pro půjčku od Fair Credit

U společnosti můžete počítat s naprosto individuálním přístupem ke každému klientovi. O půjčku můžete požádat online. Další možností je zavolání na bezplatnou infolinku a sjednání schůzky s obchodním zástupcem, který se dostaví k vám domů. k vyřízení půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz, doklad o bydlišti a budete dokládat příjmy za poslední 3 měsíce. Splácení půjčky probíhá tak, že po celou dobu bude za vámi chodit obchodní zástupce a částky vybírat. Nemusíte tedy nikam chodit. Splácení probíhá každý týden v předem dojednaných termínech. V případě problémů se splácením se dojedná optimální nové řešení.

Fair Credit
geralt / Pixabay