Ekvita – Rychlý nebankovní úvěr

ID-10064646Potřebujete skutečnou hromadu peněz, nebo vám postačí malá hromádka? Jde o mnohamiliónové částky, kterými hodláte zaplatit koupi nemovitostí, rekreačního střediska, pozemků a tak podobně? V lidském životě může dojít k různým situacím, kdy budete potřebovat hodně peněz – to vše rychle a co nejsnadněji. Rychlé řešení získání peněz nabízí mnozí nebankovní poskytovatelé, jedním z nich jsou i půjčky od společnosti Ekvita.

Výše půjčky: až do 70% tržní ceny nemovitosti, maximálně do 20 000 000

Kdo si může půjčit: O úvěr se mohou zajímat pouze osoby s trvalým bydlištěm na území České republiky. Požadavek na věk: min. osmnáct let. Stejné podmínky k poskytnutí platí pro fyzické osoby i živnostníky. Při posuzování se nahlíží do registrů dlužníků.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv – půjčka je neúčelová

Splatnost půjčky: Doba splácení je umožněna na 1 rok až pět let. Současně se dá úvěr kdykoliv předčasně splatit celý bez sankcí.

Poplatky: žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení úvěru

Ručení: bez ručitelů, úvěr je zajišťován zástavou nemovitosti či více nemovitostí

Roční úrok: Roční úrokové sazby jsou od 15% p.a. Během trvání úvěru je úroková sazba neměnná.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky se nacházejí v Kladně a v Ostravě. Zde je možné si sjednat osobní schůzku. Rovněž je možné vyřizovat úvěr online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: . Úvěr může být schválený už do 7 dní. Po podpisu smlouvy se vyplácejí peníze.

Výhody půjčky od společnosti: K poskytnutí úvěru se nepotřebují ručitelé – úvěr se zajišťuje nemovitostmi. Půjčka se poskytuje i v miliónových částkách. Úroky se během trvání úvěrů nemění. Půjčku jde zaplatit celou předčasně – bez sankčních poplatků.