Door Financial – Door půjčka

door-financialPotřebujete půjčit peníze? K hledání vyhovující půjčky můžete mít stovky různých důvodů, ale věřte, že většinou se vás nikdo nebude ptát, za co chcete peníze z půjčky utratit. Výhodou nebankovních společností je, že potřebné finance získáte ve velice krátkém časovém období. Řešení k vylepšení vaší momentální špatné finanční situace nabízí společnost Door Financial s Door půjčkou.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat občan ve věku nad 18 let. K žádosti je nutné mít občanský průkaz nebo další průkazy totožnosti s fotografií – řidičský průkaz, cestovní pas. Požádat si může jedinec s pravidelným příjmem a s trvalým bydlištěm na území České republiky.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Splácení začíná sedm dní po poskytnutí půjčky. Doba splatnosti je 30, 40 a 52 týdnů – pravidelné splátky probíhají každý týden. Splátky se vybírají v bydlišti klienta v daných termínech. Půjčku lze splatit i dříve – bude sníženo o nějaké poplatky.

Poplatky: bez poplatku za vyřízení půjčky i za vedení účtu

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Úrok není stanoven, jsou určeny poplatky, které budete znát předem.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se vyřizuje u vás doma. Navštíví vás obchodní zástupce v místě vašeho bydliště. Sepíše se žádost o půjčku a prověří se schopnost splácení. Žádost bude vyhodnocena do 48 hodin a do této doby budou poskytnuty i peníze.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou vyplaceny po schválení půjčky – nejdéle do 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: Po podepsání smlouvy dostane klient možnost zrušit půjčku ve lhůtě 14 dnů. V tomto případě nebudete platit žádné poplatky za zrušení nebo zařízení půjčky. Půjčky se posuzují ve velmi krátkém čase a peníze získáte v hotovosti. V případě problémů se splácením se zástupce firmy pokusí nalézt vhodné řešení.