Dolce credit – Půjčka online a SMS

71Jste úplně bez peněz a tento víkend se chystá setkání po několika letech ze školy? Potřebujete urgentně zaplatit něco synovi nebo dcerce? Stala se vám nepříjemná událost a chybí vám několik tisícovek k vyřešení? Ne, několik dní před výplatou je většinou těžké nalézt v peněžence nějaké koruny navíc. Nepříjemnosti se však dají vyřešit rychlou půjčkou s krátkou dobou splatnosti. Poskytuje je i Dolce credit.

Výše půjčky: Od 999 Kč do 4999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou požádat občané České republiky s minimálním věkem 20 let. Musí jít o pracující fyzickou osobu, která nemá záznamy v registrech dlužníků a nemá neuhrazené dluhy. Platební historie musí být bezproblémová. Musíte vlastnit bankovní účet, kam se pošlou peníze.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Splatnost lze prodloužit za poplatek.

Poplatky: Poplatek za jednorázovou registraci na internetu se platí 1 Kč. Dále se platí poplatky za prodloužení půjčky na 7, 14, 21 a 28 dní – dle výše půjčky.

Ručení: bez ručitelství

Roční úrok: Jsou dané poplatky, které se splácí společně s půjčenou částkou.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je dostupná SMS zprávou poskytuje online. Pokud budete chtít půjčku přes internet, zaregistrujete se na stránkách Dolce credit, přihlásíte se do systému, zadáte uživatelské ID a dočasné heslo, vyberete si nejvhodnější variantu půjčky a potvrdíte půjčku, do políčka zadáte heslo a potvrdíte tlačítkem. Půjčka přes SMS nejprve potřebuje registraci na internetu – budete mít svoje uživatelské ID a heslo. Posléze odešlete žádost o půjčku pomocí SMS zprávy na číslo +420 773 422 400. Ve zprávě SMS budete uvádět klíčové slovo  PROSIM, uživatelské ID, výši vybrané půjčky v číslech a dobu ve dnech. Veškeré údaje oddělíte mezerami. Při kladném  vyřízení žádosti o půjčku dostanete SMSku s kódem žádosti o půjčku. Do jedné hodiny je třeba potvrdit půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Platba peněz z půjčky bude v případě účtu u stejných bank ten samý den, v případě účtu u různých bank dojdou finance na váš účet následující den.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku je možné vyřídit velice brzy a rychle získáte i peníze. Nejsou potřeba ručitelé.