Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

Dinero – finance & realityNení žádné tajemství, že se občas nedostávají peníze a rodinný rozpočet je ohrožen minimálně do příští výplaty. V těchto situacích vám pomohou krátkodobé půjčky, které poplatí základní výdaje a posléze se opět dostanete do plusu, nebo si znovu zažádáte o finanční pomoc ve formě půjčky do doby, než se vyřeší vaše situace. Rychlé půjčky poskytuje řada nebankovních společností, jedou z nich je i Dinero – finance & reality.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je pro žadatele ve věku 20 až 75 let. K vyřízení půjčky budete dokládat platný občanský průkaz. Dále potřebujete číslo bankovního účtu a také mobilní telefon. Neprokazují se příjmy.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je bezúčelová

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Sjednanou splatnost si můžete až třikrát prodloužit formou sms.

Poplatky: Půjčka se vyřizuje zcela bez poplatků.

Ručení: Nevyžaduje se ručení ani zastavení majetku.

Výše úroku: neuvedeno

Možnost sjednání půjčky: Zažádat o půjčku můžete online na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality. Po vyplnění žádosti vám zástupci firmy zavolají. Nebo můžete zavolat na telefon společnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Přímo v kanceláři dojde ke schválení/zamítnutí do deseti minut. O okamžitou hotovost můžete zažádat ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč. Peníze z půjčky se vyplácejí buď v hotovosti nebo na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Očekávejte rychlé peníze a diskrétnost. Půjčka se poskytuje bez poplatků za vyřízení a rovněž se nenahlíží do registru dlužníků. Neprokazují se příjmy, mohou si tedy zažádat i nezaměstnaní, ženy na mateřské dovolené, důchodci, plnoletí studenti a ostatní jedinci, kteří by jinak měli problémy. Splatnost lze prodloužit až třikrát.