CzFinance.cz – Rychlá půjčka do výplaty

czfinanceczMáte nenadálé nebo se často opakující problémy s financemi? Nemít peníze, když jsou zrovna dost potřeba není nikomu milé. Už jste někdy řešili třeba nedostatek peněz krátce před výplatou? Většinou vám nikdo z příbuzných a přátel nepůjčí, protože sami potřebují nějak vyjít s tím, co mají. Vyzkoušet se ale dají půjčky –  CzFinance.cz nabízí rychlou půjčku do výplaty.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat osoby ve věku od dvaceti do 75 let. Půjčka je určena zaměstnaným lidem, podnikatelům, důchodcům, ženám na mateřské dovolené, osobám vedeným na úřadě práce a také studentům.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Od sedmi do 45 dní

Poplatky: bez poplatků předem za posouzení a vyřízení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: Jsou stanoveny poplatky za půjčku v určité výši a k době splácení.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku zažádáte online způsobem, kdy na stránkách společnosti vyplníte žádost. Oznámení o výsledku obdržíte už do patnácti minut na vaše mobilní číslo. Následně žádost jednoduše potvrdíte díky SMS.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze budou poslány poštovní složenkou na vaši adresu. Každá druhá a další půjčka již umožňuje poslání peněz na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku si zařídíte rychle z pohodlí vašeho domova – stačí vyplnit online žádost a do čtvrt hodiny budete vědět, zda půjčku dostanete či nikoliv. Půjčka je určena pro zaměstnance, podnikatele, ženy na mateřské i studenty a nezaměstnané. Rychlá půjčka před výplatou nevyžaduje ručitele.