Cresco – rychlá online půjčka

Jak to vypadá se stavem vašich peněz? Říkáte si, že žádná sláva, ale nějak přežijete. Nebo snad máte obsáhlejší problémy a hodila by se vám zajímavá půjčka? Každá půjčka se musí splácet v dojednaných splátkách, s tím je třeba počítat, aby se člověk nedostal do problémů a nebyla na něho uvalena exekuce. Rychlé půjčky nabízí mnoho nebankovních společností. Mezi zkušenější se řadí CRESCO GROUP s.r.o., kde si půjčíte až 150 000 Kč.

Výše půjčky: od 10000 Kč do 150000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku si mohou zažádat tyto osoby:

  • zaměstnanci
  • podnikatelé (OSVČ)
  • státní zaměstnanci
  • důchodci

Půjčky v nižších částkách nejsou vázány na dokládání příjmů. Zájemci o půjčku se musí nacházet ve věku od 18 do 65 let. Je nutné, aby se jednalo o občany České republiky. Dále budete předkládat občanský průkaz a 1 další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ také potřebují doložit údaje o firmě – konkrétně adresu, telefon, IČO, přesný název.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Čas na splatnost získáte až na maximálně 84 měsíců. Lze si rovněž požádat o odložení splátek – až 4 měsíčních. Pokud se dohodne včasné splacení, dojde k navrácení poloviny úroků.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené částky a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku si snadno podáte na webových stránkách společnosti. Jde o rychlé, snadné a pohodlné řešení. Budete mít 30 dní na případné odstoupení od smlouvy. Při odstoupení v tomto termínu, nebudete platit žádné sankční poplatky.

Rychlost poskytnutí peněz: Cresco půjčka se stejně jako tato obyčejně vyřídí do 24 hodin. V této době dojde k vyplacení půjčených peněz. Peníze získáte buď na bankovní účet, nebo si je vyzvednete na poště v místě vašeho bydliště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku vyřídíte jednoduše, rychle a bez ručitele. Není nutné prozrazovat účel půjčky, zastavovat majetek a na odstoupení od smlouvy máte třicet dní.

cresco group