CreditON – půjčka před výplatou

CreditonUž jste si několikrát říkali, že si nikdy nebudete půjčovat peníze a najednou vám nic jiného nezbývá? Nemusíte se zadlužovat příliš. Berte si peníze jen na nejnutnější výdaje. Krátkodobé nízké půjčky poskytuje i společnost CreditON. Půjčka před výplatou se vám bude hodit jen tehdy, když se vyřídí rychle a bez zbytečných průtahů – CreditON krátkodobá půjčka je vyřízena takřka okamžitě!

Výše půjčky: Lze půjčit až 10 000 Kč. Pro nové žadatele je omezení  – půjčit si lze maximálně 3.500 Kč. Jakmile bude půjčka včas splacena, můžete příští půjčku mít v částce 5.000 Kč, třetí půjčka je stanovena na až 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Nemusí se dokládat příjem, proto si mohou u CreditON půjčit i momentálně nezaměstnaní žadatelé, osoby s rodičovskými příspěvky, lidé pobírající starobní a invalidní důchody, plnoletí studenti atd.

Na co si mohu půjčit: Získané peníze z půjčky můžete utratit podle libosti, půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: se splatností až 30 dní

Poplatky: Pro zpracování vaší první žádosti musíte zaslat ověřovací poplatek 1 Kč na jeden z účtů společnosti CreditON. Posléze dojde k rozhodnutí, jestli získáte půjčku. Jinak se poplatky za vyřízení žádosti předem neúčtují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Výše úroku: Na internetových stránkách si snadno zjistíte, kolik zaplatíte úroky (poplatky) za určitou půjčenou částku. Například pří půjčení 2000 Kč bude poplatek činit 321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte snadno z domova – stačí se zaregistrovat a vyplnit online formulář.

Rychlost poskytnutí penězPeníze získáte od schválení do třiceti minut tentýž den na bankovní účet, ale také mohou být poslány poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena velice rychle, bez ručitelů a bez dokládání příjmů. Sami si můžete zvolit, zda budete chtít poslat peníze na účet nebo poštovní poukázkou. Přidělení půjčky probíhá částečně automatizovaně. Půjčit si lze i pomocí kreditních karet, více na

http://kreditni-karta-ihned.eu/