Cofidis úvěr na cokoliv

Máte dluhy? Nechcete mít dluhy, ale rádi se zadlužíte, protože splácení vám přijde ideální v porovnání s až nekonečným šetřením na nové auto, chalupu, vybavení do bytu, exotické dovolené apod.? Novou půjčkou můžete vyplatit i předešlé půjčky a mít jen jednu, kde si jistě daleko lépe ohlídáte dohodnuté splácení a nebudete v tom mít velké zmatky. Cofidis úvěr se poskytuje na cokoliv a jedná se o nebankovní možnost půjčení.

Cofidis úvěr: Od 20 000 Kč – 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je dostupná jenom občanům České republiky ve věku nad 18 let. Žadatelé jsou povinni dokládat příjem nebo důchod. Netolerují se záznamy v registrech dlužníků. Pro vyřízení půjčky potřebujete: oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii OP spolužadatele, kopii druhého dokladu totožnosti, například cestovního pasu, řidičského průkazu, či rodného listu. Ještě musíte ukázat potvrzení o výši příjmu a kopii výpisu z účtu v bance. Konkrétně jde o poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je možná na cokoliv, není potřeba dokládat účel.

Splatnost půjčky: Délka splácení půjčky je možná na 12 nebo 24 měsíců. Splácení se zajišťuje v pravidelných měsíčních splátkách. Můžete kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku. Také je povoleno úplné předčasné splacení půjčky ještě před dojednaným termínem splatnosti. Předčasné splacení je zdarma a bez sankcí.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, může být spolužadatel/spolužadatelka

Výše úroku: Výše úroků je závislá na částce a době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Veškeré náležitosti k půjčce je možné vyřídit kdykoliv, online způsobem. Žádost se posuzuje již do cca deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení úvěru budou peníze poukázány na účet do banky.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis úvěr na cokoliv má rychlý schvalovací proces a výplatu peněz ihned po sjednání smlouvy. Je bez poplatků předem.

úvěr na cokoliv
stux / Pixabay