Cofidis – Kreditní karta

cofidisChcete mít stále k dispozici  nějakou finanční rezervu? Má být vaše rezerva peněz snadno dostupná? Nechcete postupovat žádné složité papírování ani ztrácet moc času při vyřizování půjčky? Dobrou volbou pro vás může být kreditní karta, kde se úvěr může čerpat opakovaně po splácení pravidelných částek. Cofidis kreditní karta je jednou z možností.

Výše půjčky: až 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může ucházet občan České republiky s věkem nad 18 let. Měl by mít doložitelný příjem – bere se i důchod. Pro poskytnutí půjčky je nutné nemít zápis v registrech dlužníků. Kromě potvrzení o výši příjmu doložíte ještě jednu kopii výpisu z vašeho bankovního účtu, resp.   poslední měsíční výpis, oboustrannou kopii občanského průkazu a kopii druhého dokladu totožnosti. Pokud budete mít spolužadatele, je potřeba i jeho kopie občanského průkazu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – peníze vybíráte podle potřeby dle vlastního uvážení.

Splatnost půjčky: 1 – 52 měsíců

Poplatky: Neplatíte žádné měsíční poplatky. Vedení kreditní karty je na první rok úplně zdarma.

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: Úroková sazba je dána splatností a využitou částkou – úroky se mění.

RPSN: 15,9 % – měnitelné dle částky a doby splatnosti

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává pomocí online služeb. Na webových stránkách společnosti vyplníte formulář. Žádost bude ihned posouzena. Smlouva vám může být zaslána poštou, emailem nebo si ji sami vytisknete.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze budete mít po schválení ihned k dispozici, nejdéle do 48 hodin.

Výhody půjčky od společnosti: K výhodám kreditky Cofidis patří to, že s každou zaplacenou splátkou budete mít další obnovitelnou rezervu a můžete si zaplatit další věci a služby. Půjčka se poskytuje bez ručitele. Můžete si uzavřít pojištění, které pokryje měsíční splátky v době, kdy nebudete schopni splácet – kvůli ztrátě zaměstnání, nemoci, úmrtí apod.