Co nám může nabídnout Raiffeisen stavební spořitelna?

Nejenom banka, ale samozřejmě také stavební spořitelna. To dnes nabízí v rámci svých služeb právě Raiffeisen, tedy bankovní ústav, který má v naší zemi vybudovanou poměrně velkou tradici, se kterou souvisí také to, že se na banku mnoho lidí často obrací. Totéž platí i v případě, kdy je zvolena Raiffeisen stavební spořitelna. Její služby by se daly rozdělit do 4 hlavních oblastí, a to:

Jak vám Raiffeisen stavební spořitelna umožní výhodně spořit?

To hlavní, co bychom měli vyhledávat, to je zcela určitě spoření, a to takzvané stavební spoření. To je v dnešní době nejvíce doporučovaným spořicím produktem, a to hlavně pro své výhody, které přináší. Ty se týkají jak samotného úroku z vkladů, tak samozřejmě i nemalé státní podpory, která je s tímto produktem spjata. Navíc peníze, které si naspoříme, můžeme v budoucnu využít na cokoliv. Ostatně stačí se podívat na to, co o daném produktu říká samotná Raiffeisen stavební spořitelna: „Naspořené prostředky můžete využít například na financování nového nebo rekonstrukci stávajícího bydlení. Můžete si také vytvořit finanční rezervu nebo dětem usnadnit start do života. Stavební spoření je jedním z nejoblíbenějších spořicích produktů.“

Výhodou je, že máte možnost zvolit si i ze dvou hlavních tarifů. Můžete buď využít klasický spořicí tarif, popřípadě není problém jít druhou cestou, a to cestou úvěrového tarifu, kdy lze získat kromě naspořených peněz i výhodný úvěr.

Když chceme financovat své bydlení

To další, co nám může Raiffeisen stavební spořitelna nabídnout, to je možnost financování našeho bydlení. V tomto směru nabídne až 700 000 Kč bez nutnosti zajištění, a to i bez nutnosti toho, mít vlastní úspory. Samozřejmě s danými úvěrovými produkty souvisí také celá řada různých výhod, jako je možnost posunout si splátky, nebo je snižovat či snižovat. Další výhodou je poté také to, že získané peníze můžete využít na celou řadu věcí, které logicky souvisejí právě s vaším vlastním interiérem. A to ať už plánujete kompletně rekonstruovat, nebo plánujete jenom modernizovat, či byt nebo dům chcete dokonce koupit.

V tomto ohledu je v nabídce hned několik produktů, a to jak klasický hypoteční úvěr, tak úvěr ze stavebního spoření, nebo třeba účelové spotřebitelský úvěr. Konkrétní volba je na vás jako na klientech, a to s ohledem na vaše potřeby a požadavky.

Dobré zázemí a řada poboček

Nejsou to jenom konkrétní specifikace nabízených produktů, ale jsou to i další výhody, které jsou s touto stavební spořitelnou spjaty. Příkladem může být třeba i poměrně slušné a dobré zázemí, díky kterému není problém si daný produkt sjednat ve většině velkých měst. S tím souvisí také zkušenosti těch, kteří na pobočkách pracují a kteří jsou tak schopni poskytnout nám i tolik vyhledávané poradenství.

Raiffeisen stavební spořitelna
keresi72 / Pixabay