Citibank online znamená okamžitý přístup k potřebným transakcím

Citibank patří k moderním bankám, kde nechybí ani možnost ovládat své účty online nástroji. Běžné a spořící účty, kreditní karty, úvěry, pojištění, investice a jiné produkty si můžete v současnosti sjednat v Citibank.

Nakupujte s nižším úrokem

Citibank nabízí nové karty s aktivací online. Můžete nakupovat na splátky s kreditní kartou nebo mít trvalé slevy díky CitiClubu. Při nákupech očekávejte nižší úroky. Nákupy se Citi kreditní kartou jsou rozloženy do splátek s nižším úrokem. Citibankonline je spojeno s prvotní registrací. Je potřeba zabezpečení, proto budete udávat uživatelské jméno a heslo. Jakmile si vše zajistíte, dostanete se do osobního nebo firemního bankovnictví. Online si můžete zažádat také o kreditní kartu a jiné produkty.

Anna M. Brno: patřím k dlouholetým klientům banky a jsem ráda, že své peníze mohu ovládat jednoduše online.

Hotovost na zavolanou od Citibank

Potřebujete peníze? Citibank nabízí možnost získat minimálně 5 000 Kč na váš běžný účet, pokud si požádáte o program typu Hotovost na zavolanou. Maximální poskytovaná výše se odvíjí podle vašeho disponibilní hotovosti limitu Citi kreditní karty. Vše se vyřizuje rychle a snadno a se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Nemusíte navštěvovat pobočku a nezaplatíte ani žádné poplatky za vedení splátkového účtu. Peníze se dají používat na cokoliv.

Citibankonline je pro vás výhodné

Pohodlné ovládání účtů díky Citibankonline je dobré, protože budete stále v obraze a budete vědět, kolik ještě můžete použít vlastních peněz nebo zda se vám neblíží termín splatnosti půjček. Pro vyšší bezpečnost vašeho internetového bankovnictví si častěji měňte heslo, aby nedošlo k jeho prolomení a zneužití. Hesla nejlépe nesvěřujte žádné další osobě, jinak může dojít ke jeho prozrazení a nastanou vám problémy. Když se objeví problémy, ihned účty zablokujte.

Citibank online
Hans / Pixabay