Citibank online znamená okamžitý přístup k potřebným transakcím

Citibank patří k moderním bankám, kde nechybí ani možnost ovládat své účty online nástroji. Běžné a spořící účty, kreditní karty, úvěry, pojištění, investice a jiné produkty si můžete v současnosti sjednat v Citibank.

Nakupujte s nižším úrokem

Citibank nabízí nové karty s aktivací online. Můžete nakupovat na splátky s kreditní kartou nebo mít trvalé slevy díky Citi Clubu. Při nákupech očekávejte nižší úroky. Nákupy se Citi kreditní kartou jsou rozloženy do splátek s nižším úrokem. Citibank online je spojeno s prvotní registrací. Je potřeba zabezpečení, proto budete udávat uživatelské jméno a heslo. Jakmile si vše zajistíte, dostanete se do osobního nebo firemního bankovnictví. Online si můžete zažádat také o kreditní kartu a jiné produkty.

Anna M. Brno: patřím k dlouholetým klientům banky a jsem ráda, že své peníze mohu ovládat jednoduše online.

Hotovost na zavolanou od Citibank

Potřebujete peníze? Citibank nabízí možnost získat minimálně 5 000 Kč na váš běžný účet, pokud si požádáte o program typu Hotovost na zavolanou. Maximální poskytovaná výše se odvíjí podle vašeho disponibilní hotovosti limitu Citi kreditní karty. Vše se vyřizuje rychle a snadno a se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Nemusíte navštěvovat pobočku a nezaplatíte ani žádné poplatky za vedení splátkového účtu. Peníze se dají používat na cokoliv.

Citibank online je pro vás výhodné

Pohodlné ovládání účtů díky Citibank online je dobré, protože budete stále v obraze a budete vědět, kolik ještě můžete použít vlastních peněz nebo zda se vám neblíží termín splatnosti půjček. Pro vyšší bezpečnost vašeho internetového bankovnictví si častěji měňte heslo, aby nedošlo k jeho prolomení a zneužití. Hesla nejlépe nesvěřujte žádné další osobě, jinak může dojít ke jeho prozrazení a nastanou vám problémy. Když se objeví problémy, ihned účty zablokujte.

Citibank online
Hans / Pixabay