Cetelem půjčka

Peníze nejsou u většiny lidí v nadbytečném množství. Spíše se najdou chvíle, kdy jich potřebujete o trochu či o hodně víc, než vám ukazují vaše konta v bankách. Jestliže si potřebujete splnit sny, anebo vás potkalo něco nemilého, kde se to neobejde bez investic, můžete vyzkoušet půjčky peněz.

O půjčky do výplaty je stále zájem, jednoduše zařídíte půjčku a splácíte dohodnuté splátky, dokud nedojde k úplnému zaplacení. Z nebankovních poskytovatelů si můžete vybrat třeba společnost Cetelem.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem může žádat zájemce z řad fyzických osob, který je způsobilý k provádění právních úkonů a starší 18ti let. Nutností je mít bankovní účet u některé z bank na území v ČR. Také se vyžaduje trvalý zdroj příjmu – u žadatelů nesmí jít o pracovní poměr ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. V žádosti budete uvádět osobní a kontaktní informace, ale též se vyžadují údaje o financích a zaměstnání. K žádosti dodáte potvrzení o výši příjmu, poslední dvě výplatní pásky, kopie výpisu z účtu u banky, oboustranné kopie dokladu totožnosti a dalšího jednoho dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Cetelem půjčka je k dispozici na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku. Je tu však i možnost si požádat o účelovou půjčku, jestliže máte jasno, že peníze využijete na auto, nábytek apod.

Splatnost půjčky: Splácení nebankovní půjčky je umožněno v době od 6ti do 84 měsíců. Stránky Cetelem nabízí  splátkovou kalkulačku, kde si snadno spočítáte splátku z požadované výše půjčky.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, mohou se požadovat spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem se žádá online způsobem, ale také je tu možnost se zajímat telefonicky a na pobočce. Žádosti podané online jsou ihned posuzovány.

Rychlost poskytnutí peněz: Po získání všech náležitostí a po podepsání smlouvy dojde k poslání peněz na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o rychlou půjčku pro osoby s trvalým příjmem. Vše se vyřizuje snadno a rychle.

osobní půjčka
stux / Pixabay