CCS Finance – Půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Potřebujete získat finance až ve výši několika miliónů? Rádi byste uskutečnili nějaké výhodné investice, u kterých věříte, že vám přinesou zisky? Máte odvahu se zadlužit i do několika miliónových částek, protože následné splácení vám nebude dělat žádné problémy?

Realizaci půjček až do částek pěti miliónů můžete mít od CCS Finance. Po splnění podmínek si můžete peněz užívat takřka ihned.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žádost o půjčku si mohou podat jedinci, kteří mohou dát do zástavy nemovitost. Při žádání o půjčku budete potřebovat několik dokumentů. Je třeba dokládat kopii občanského průkazu žadatele a také jeho manžela/ky. Dále dodáte katastrální mapu v originále, která nebude starší než tři měsíce, kopii občanského průkazu majitele nemovitosti, jestliže je jiný než žadatel.

Nesmí vám chybět ani aktuální LV v originále, nabývací tituly v ověřené kopii podle originálu, rozměry nemovitosti po obvodu a m2, fotku nemovitosti, aktuální výše dlužné částky v případě již provedené zástavy na nemovitost, potvrzení o příjmu. Nemovitost k zastavení musí mít již po kolaudaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít na cokoliv – poskytuje se jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčku lze splácet v době od 2 do třiceti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Půjčka se dává bez ručitelů, ale je potřeba provést zástavu nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se svou výší podle půjčené částky a stanovené doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost se dá podat online způsobem, vyřizování je možné při osobním jednání.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky zabere přibližně měsíc, peníze se po vyřízení převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze budete mít k dispozici po převodu na váš bankovní účet. Není třeba dokládat příjem, stačí předložit pracovní smlouvu. Jestliže budete chtít doložit vaše příjmy, získáte zvýhodnění na úrocích a splátkách zvýhodněn sazbou 2 %. Potvrzení o příjmu je nutné dodat jako originál na formuláři libovolné banky. Případné další doložitelné příjmy se přičítají k hlavnímu příjmu. Nenahlíží se do registrů dlužníků Solus.

POZOR: Na nemovitosti může být  zástava nebo exekuce, ale nejprve dojde k jejímu vyplacení a žadatelé o půjčku získají jenom zbývající část peněz.

Půjčka se zástavou nemovitosti
Rebela / Pixabay