CCS Finance – půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce

Potřebujete si půjčit peníze, ale máte obavy, že s vaším nízkým příjmem se s vámi nebudou v bance vůbec bavit? I přesto byste se rádi zadlužili a vynasnažili se tak překlenout nepříznivé finanční období? Ne, určitě není potřeba se vzdávat ani tehdy, kdy pobíráte hodně málo peněz. Existují totiž také nebankovní společnosti, poskytující půjčky o různé výši i bez prokazování vašeho příjmu. Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce je k mání u CCS Finance.

Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou zařídit plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené a důchodci. Co se týče starobních nebo invalidních důchodců, postarají se o doložení dokladu o příjmu v kopii – o doklad výměr důchodu, či o poslední ústřižek z modré složenky, potvrzení z OSSZ.

Rentisté dodají potvrzení o rentě. Dokládají se též případné jiné příjmy. Dále je potřeba mít kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti. Přidáte ještě 2 výpisy z účtu – z účtu, kam se převedou peníze.

Co možná nevíte? Pro vyřízení půjčky je nutno dodat doklad o adrese – SIPO, vyúčtování elektřiny, plynu, nebo  fakturu za telefon apod.

Ženy na mateřské dovolené musí mít kopii o příjmu z OSSZ a ještě další doložitelné příjmy. Rovněž se vyžaduje kopie občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti, dva kompletní výpisy z účtu a doklad potvrzující adresu. Studenti potřebují mít kopii indexu a případné doklady o doložitelných příjmech – o brigádě apod. Dále dodají kopii občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti. Nesmí chybět ani výpis z účtu, kam se budou převádět peníze a doklad o adrese.

Na co si mohu půjčit: U půjčky není třeba uvádět účel, půjčka je na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Zaplatíte poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: Nevyžaduje se ručitelství od osob ani zástava majtetku nebude provedena.

Roční úrok: Platí se stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává pohodlně online.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy se peníze převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se může využít na cokoliv zrovna potřebujete. Peníze získáte rychle, rychle je vše vyřízené. Půjčka je pro studenty, důchodce a ženy na mateřské dovolené.

CCS půjčka
geralt / Pixabay