CCS Finance a jeho produkt hypotéka bez příjmů

Chcete si splnit nějaký finanční cíl, ale nelíbí se vám, že budete muset opravdu dlouho spořit? Možná se vám spíše vyplatí půjčení peněz a následné splácení. Půjčky si bere stále více osob. Výše částky se od sebe liší – někomu stačí malé půjčky, ale někdo je náročný a chce hned milióny. Ano, bydlení je nákladná věc.

Pokud chcete bydlet ve vlastním domku, zrekonstruovat si domek nebo si pořídit vlastní byt, můžete si zajistit půjčku od CCS Finance. Pokud kliknete na tento odkaz, dojde k zprostředkování výhodné hypotéky bez dokládání vašeho momentálního příjmu.

Výše půjčky: maximálně do 80 % hodnoty nemovitosti

Kdo si může půjčit: Hypotéka bez příjmů se poskytuje fyzickým a právnickým osobám. U posuzování žádosti se nekontroluje databáze Solus. Pro vyřízení půjčky budete potřebovat různé doklady a dokumenty, jedná se o kopii občanského průkazu a druhého dokladu totožnosti, výpis z katastru nemovitostí – ne starší než 30 dní, kopii katastrální mapy, kopii listu vlastnictví (nabývací titul) a také odhad – ne starší než 3 měsíce,- jen pokud je k dispozici.

Také budete k půjčce dodávat aktuální fotografii nemovitosti a všech zdejších místností na cédéčku, jestliže nedodáte odhad.

Na co si mohu půjčit: Hypotéka bez příjmu se využívá na koupi nemovitosti, rekonstrukce apod.

Splatnost půjčky: Splatnost je možné sjednat individuálně – záleží na vypůjčené částce a také na dohodnuté době splatnosti.

Poplatky: Účtuje se poplatek za zprostředkování hypotéky bez příjmu.

Ručení: U půjčky není potřeba ručitel. Zajištění půjčky se provádí zástavou nemovitosti.

Roční úrok: Odvíjí se podle půjčené částky a celkové doby splácení.

RPSN: Odvíjí se podle půjčené sumy a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se podává online.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze obdržíte okamžitě po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Hypotéka bez příjmů se hodí osobám, kteří neradi dokládají příjmy, nebo prostě nemohou nic dokládat, protože žádné nepobírají. Podmínkou k poskytnutí půjčky je zástava na nemovitost. Vyřízení je snadné, půjčky se dávají až do 80 % hodnoty nemovitosti.

CCS Finance nabízí hypotéku bez příjmu
JamesDeMers / Pixabay